Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

Podczas kolejnego spotkania serii Live Trading, który prowadzony jest co czwartek o godzinie 15:10 do 16:55 – tym razem 18 lipca 2019 roku –  zysk netto zwiększył się o 0,95 procent. Na tapecie podczas handlu był m.in: DAX, Nasdaq, EUR/USD oraz GBP/USD, a finalnie, do zysku przyczyniła się para z EUR/USD. Sesja zakończona była wynikiem pozytywnym mimo pierwszych dwóch nieudanych prób wejścia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem.


W tym tygodniu prowadzony Live Trading skupił się przede wszystkim na parach walutowych. Niemiecki indeks DAX podczas handlu znajdował się w konsolidacji po wykonanym już ruchu – co oznaczało, że walor ten zszedł na boczny tor, ustępując miejsca parze EUR/USD. Ta jako jedyna była w miejscu, które można było wykorzystać do wejścia na zasadzie klasycznego odreagowania spadków – oraz wykorzystania widocznego na poniższym wykresie wsparcia cenowego jako miejsca inicjującego wejście.

WYKRES EURUSD m1 18.07.2019
EURUSD m1 18.07.2019

Pierwsze dwie próby skończyły się nadbiciem pozycji obronnej – mimo, iż tendencja została zachowana, co skutkowała początkowo niewielką stratą. Pozycje wybite zostały głównie z powodu błędu ustawienia SL, jednak zaraz ten błąd został naprawiony wejściem po wygenerowaniu kolejnego sygnału – oraz wyłapaniem zamierzanego targetu docelowego dla pozycji typu long. W tym odcinku żaden inny walor nie był handlowany – prócz krótkiego wejścia na DAX celem sprawdzenia kosztów transakcyjnych waloru.

Dzień zakończył się zyskiem +0,95 procent, co sprawia, że całościowy zysk na koncie od początku Live Tradingu wynosi około 3,0 procent z 10, które założone zostały do końca roku.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here