Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na Live Trading do Comparic24.TV w każdy czwartek

Podczas kolejnego spotkania serii Live Trading, który prowadzony jest co czwartek o godzinie 15:10 do 16:55 – tym razem 19 czerwca 2019 roku –  tym razem prowadzony w środę ze względu na czwartkowe święto – zysk netto zwiększył się o 0,65 procent. Na tapecie podczas handlu był m.in: DAX, Nasdaq, EUR/USD oraz GBP/USD, a finalnie, do zysku przyczyniła się para z euro. Sesja zakończona była wynikiem +0,65 procent. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem.


W tym tygodniu wyjątkowo Live Trading pojawił się w środę – zważywszy na czwartkowe święto. Dniu towarzyszyła znacznie zaniżona zmienność co skutecznie uniemożliwiło rozsądny handel, jednak suma summarum udało się osiągnąć dwie pozycje. Pierwsza z nich dotyczyła rynku EUR/USD, który stworzył schemat możliwego podejścia ku górze. Po chwili analizy, oraz oceny ryzyka wejście zostało uskutecznione, czego rezultatem był zysk blisko 0,85%.

Te artykuły również Cię zainteresują
wykres EURUSD Live Trading 19.06.2019
EURUSD Live Trading 19.06.2019

Kolejnym wejściem był indeks DAX – który wybił z pozycji, choć zaraz po wybiciu faktycznie zrealizował scenariusz. Kontekstem wejścia była pojawiająca się reakcja wolumenowa na ponownym wkroczeniu w boxa re-akumulacyjnego.

Dzień zakończył się zyskiem +0,65 procent, co sprawia, że całościowy zysk na koncie od początku Live Tradingu wynosi około 3,5 procent z 10, które założone zostały do końca roku.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here