Naga MarketsDziś uruchomiono stronę Steam kolejnego tytułu z portfolio produkcyjnego Live Motion Games – Buiders of China. W promowaniu gry z popularnej serii Buiders of… studio wspiera spółka Strategy Labs – twórca Builders of Egypt. Premiera projektu typu city–building w wersji na PC planowana jest na drugą połowę przyszłego roku. Wydawcą produkcji jest PlayWay. Aktualnie studio pracuje nad pięcioma symulatorami, których wydanie planujemy jeszcze w tym roku. Live Motion Games w pierwszej połowie 2021 roku planuje debiut na rynku NewConnect.

Live Motion Games: uruchomiono stronę Steam Buiders of China

– Miło mi poinformować, że zakończyliśmy pierwszy etap prac nad kolejnym tytułem z popularnej serii gier Builders of… – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games. – Builders of China dziś trafił na Steam. To emocjonująca strategiczna rozgrywka, w której gracz będzie miał za zadanie budować miasta historycznych Chin. – dodaje.

Te artykuły również Cię zainteresują
Serię gier Builders of… tworzą gry przygodowo-historyczne, które umożliwiają graczom budowę rozległych terenów i poznawania historii państw. Builders of China pozwoli graczom zarządzać gospodarką chińskich osad, od zalanych brzegów Żółtej Rzeki i nieprzewidywalnej Niziny Północnochińskiej po surowe zachodnie pasma górskie.

Gracz wcieli się w rolę poddanego Cesarzowi, który będzie miał za zadanie m.in. nawadniać pola czy badać nowe technologie. Każdy region Chin będzie tworzyć wyzwania w postaci dostosowywania się do panujących realiów, aby w efekcie stworzyć własny unikalny i złożony system farm, łowisk, warsztatów i obiektów miejskich.

Celem nadrzędnym dla postaci będzie oswojenie wrogich terenów i zarządzanie swoją populacją. Gracz zakończy przygodę otrzymując mandat niebios lub mierząc się z obalaniem przez poddanych.

Strona Steam: https://store.steampowered.com/app/1390760/Builders_of_China/
Premiera gry planowana jest na koniec 2021 roku. Wydawcą tytułu jest PlayWay – jednocześnie główny udziałowiec spółki.

– Naszym celem na najbliższe miesiące jest wydanie pełnej wersji symulatora handlarza samochodami pt. Car Trader Simulator, którego prolog udostępniliśmy w czerwcu w sklepie Steam. Do końca roku chcemy także zakończyć i wydać jeszcze cztery inne tytuły – mówi Michał Kaczmarek. – W międzyczasie będziemy wypuszczać kolejne preprodukcje, aby budować społeczność. – dodaje.

LMG chce w pierwszej połowie 2021 roku zadebiutować na rynku NewConnect.

– W kwietniu zakończyliśmy emisję nowoutworzonych udziałów. Spółka została wyceniona przez inwestorów na 30 mln zł, choć wiem, że obecne transakcje na rynku wtórnym wskazują już na dużo wyższą wycenę. Zarząd skupia się obecnie na przeprowadzeniu procesu przekształcenia w spółkę akcyjną i przygotowaniu we współpracy z autoryzowanym doradcą wszelkich niezbędnych dokumentów związanych z wejściem na NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here