Naga MarketsJuż 1 października na platformie Steam dostępna będzie pełna wersja symulatora renowacji opuszczonych stacji kolejowych autorstwa Live Motion Games – Train Station Renovation. Od 30 kwietnia br. grę można nabyć w trybie wczesnego dostępu (Early Access). Docelowo pojawi się także w wersjach konsolowych. Studio przygotowuje się do debiutu na NewConnect. Live Motion Games chce dołączyć do grona spółek publicznych w pierwszej połowie 2021 roku.

 Live Motion Games: Train Station Renovation od 1 października na platformie Steam

– Już w najbliższy czwartek odbędzie się oczekiwana przez graczy premiera pełnej i wzbogaconej wersji Train Station Renovation na komputery stacjonarne. Symulator kolejnictwa to pierwszy tytuł z naszego portfolio produkcyjnego, który od kwietnia jest dostępny w trybie wczesnego dostępu – informuje Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games. – Warto podkreślić, że już po niespełna dobie od premiery, tytuł pokrył pełne koszty produkcji, a także znalazł się w rankingu najpopularniejszych gier kwietnia, mimo że zadebiutował ostatniego dnia miesiąca – dodaje.

Akcja gry Train Station Renovation rozgrywa się na opuszczonych dworcach kolejowych. Zadaniem gracza jest renowacja zniszczonych stacji kolejowych oraz przywrócenie maszyn do pełnej sprawności. Produkcja w pełnej wersji zaoferuje 15 map, na których gracz będzie prowadził wspomniane prace – zacznie od małych wiejskich stacyjek, przygodę skończy na modernizacji stacji na ogromnych, miejskich dworcach. Studio dodało także m.in. 5 nowych stacji kolejowych, a także opcję ich malowania zgodnie z fantazją gracza. Docelowo Train Station Renovation będzie dostępne aż w 26 językach. Gra wzorowana jest na popularnym tytule House Flipper, którego wydawcą jest główny akcjonariusza spółki – PlayWay – wydawca pecetowej wersji Train Station Renovation.

Live Motion Games planuje udostępnić grę w wersjach konsolowych. Wydawcą projektu dedykowanego na PlayStation4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch przygotuje UF Games. Spółki zajmą się także portingiem tytułu.

Wersje konsolowe tytułu pojawią się na rynku w na początku nowego roku.
Aktualnie spółka pracuje nad wieloma produkcjami. – Jeszcze do końca tego roku planujemy wydanie czterech tytułów, w tym Car Trader Simulator i Sapper Simulator. Już niebawem podamy więcej szczegółów – dodaje Michał Kaczmarek.

W pierwszej połowie 2021 roku studio chce dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here