Naga Markets

Live Motion Games w górę o ponad 16%! Studio podpisuje umowę wydawniczą z 505 GamesW trakcie wtorkowej sesji Live Motion Games notuje prawdziwy wystrzał swojej wyceny. Studio zyskuje obecnie aż 16,35%, choć jego wycena początkowo wzrastała nawet do 32 zł (obecnie 29,24 zł). Tłem do dzisiejszego optymizmu jest podpisanie umowy wydawniczej dla gry Chernobyl Liquidators z 505 Games.

Live Motion Games mocno w góre

W trakcie dzisiejszej sesji Live Motion Games notuje bardzo mocne wzrosty swojej giełdowej wyceny. Studio zyskuje obecnie aż 16,35%, co oznacza wzrost o 4,11 zł względem poprzedniego zamknięcia, które wyniosło dokładnie 25,13  zł. Aktualnie inwestorzy płacą więc za walor równo 29,24 zł, choć początkowo wzrosty sięgały nawet 32 zł.Tłem do tak pozytywnego sentymentu na walorach spółki jest wczorajszy komunikat, w którym spółka poinformowała o podpisaniu umowy wydawniczej dla gry Chernobyl Liquidators z 505 Games. Warto jednak zaznaczyć, że przed dzisiejszą sesją akcje spółki znajdowały się w wyraźnym trendzie spadkowym.

Live Motion Games w górę o ponad 16%! Studio podpisuje umowę wydawniczą z 505 Games
Notowania Live Motion Games w roku 2021. Źródło: Tradingview

Jeszcze na koniec sesji 29 października wycena spółki wynosiła ponad 43 zł za walor (dokładnie: 43,30 zł), jednak zarówno listopad, jak i grudzień minęły pod znakiem spadków, które zniosły wycenę do zaledwie 25 zł na koniec wczorajszej sesji, tak więc przecena była wyraźna.

Obecna wycena jest również zauważalnie niższa niż poziomy obserwowane po debiucie. Live Motion Games zadebiutowało na małym rynku NewConnect w połowie czerwca i wówczas wycena spółki wnosiła ponad 38 zł, a w szczytowym momencie inwestorzy gotowi byli zapłacić za akcję studia aż 46,20 zł, co miało miejsce 14 października.

Umowa na “Chernobyl Liquidators Simulator”

– Zarząd Live Motion Games S.A. z siedzibą w Warszawie dalej: “Emitent” informuje, iż 23.12.2021 roku Emitent zawarł umowę wydawniczą z 505 GAMES SPA z siedzibą w Mediolanie, Włochy dalej: “Partner”, na podstawie której Partner staje się wydawcą gry “Chernobyl Liquidators Simulator”.

Umowa opiewa na kwotę 2,81 mln EUR. W ramach umowy Emitentowi przysługuje udział w przyszłych przychodach z tytułu sprzedaży gry oraz wynagrodzenie w kwocie 1,26 mln EUR z tytułu udzielenia ww. praw licencyjnych płatne proporcjonalnie do realizacji umowy, przed premierą gry. Ponadto umowa przewiduje możliwość zwiększenia zaangażowania Partnera w zakresie udzielonych mu praw o kwoty co najmniej 0,55 mln EUR na marketing, lokalizację i testy oraz 1 mln EUR za odkupienie pełni praw autorskich. Umowa wchodzi w życie z dniem jej podpisania. – informuje spółka w komunikacie.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: celon pharma notowania | selvita gpw | euro | amrest gpw | neuca cena akcji | gpw pkp cargo | livechat akcje kupno |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here