Naga MarketsTrwają zapisy na akcje Live Motion Games! Rozmowa z prezesem spółkiOd czwartku ubiegłego tygodnia (tj. 4 marca) można dokonywać zapisów na akcje Live Motion Games. Potrwają one do przyszłej środy (tj. 17 marca), zaś cena emisyjna została ustalona na poziomie 45 zł. W ten sposób spółka planuje zebrać prawie 5 milionów złotych. Jest to kolejny podmiot branży gamingowej, który pragnie zadebiutować na rynku NewConnect, co jak wskazuje prezes spółki w rozmowie z Comparic24, może mieć miejsce już na przełomie maja i czerwca. Warto wskazać, że Live Motion Games współpracuje z dobrze znaną grupą PlayWay, która m.in. udostępnia swoją grupę testerów.

  • Zapisy na akcje potrwają do 17 marca 2021!
  • Cena emisyjna wynosi 45 zł, a liczba oferowanych akcji wynosi łącznie 105 tys.
  • Train Station Renovation pokrył koszty produkcji już podczas 1 dnia sprzedaży.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trwają zapisy na akcje Live Motion Games!

Zapisy na akcję rozpoczęły się jeszcze przed weekendem, czyli 4 marca (czwartek) i potrwają do 17 marca 2021 roku (środa za tydzień). Samo przypisanie akcji nastąpi 2 dni po zakończeniu, tj. 19 marca. Emitowanych jest 90 tys. udziałów po cenie 45 zł oraz dodatkowo 15 tys. akcji będzie do odkupienia od obecnych akcjonariuszy, co przekłada się na plan pozyskania 4 725 000 zł w ramach emisji.

– Następnie składamy KRS i jednocześnie dokument informacyjny w trybie roboczym na giełdę. Cel jest taki, aby natychmiast po zarejestrowaniu się w KRS (emisji) być gotowy do wejścia na giełdę. Celujemy, mam nadzieję i wydaje się to bardzo realne, że na giełdzie będziemy na przełomie maja i czerwca. – wskazuje prezes Live Motion Games.

Zobacz również: Dom Development dobrą spółką pod dywidendy? Analiza fundamentalna Konrada Książaka

Sama spółka istnieje od 2017 roku i stawia na produkcję gier niskobudżetowych, głównie symulatorów, z krótkim czasem realizacji. Sama sprzedaż następuje za pośrednictwem platformy Steam. Zastosowanie takiego modelu pozwala na zwiększenie mocy przerobowych, czyli wpuszczaniu większej liczby tytułów w trakcie roku. Niski budżet powoduje również, że łatwiej uzyskać pokrycie kosztów.

Współpraca z PlayWay popłaca

Warto również wskazać, że półka jest powiązania z grupą PlayWay, od której uzyskała m.in. wsparcie na start w postaci know-how, czy też korzysta z ich biura testerskiego, co jak wskazuje prezes Live Motion Games, jest niezwykle istotne, ponieważ pomysły, które mogą wydawać się twórcom genialne, w oczach potencjalnych graczy nie muszą takie być. Takie racjonalne i chłodne spojrzenie pozwala poprawić grę pod kątem potencjalnego klienta, dzięki czemu szansa na pozytywny odbiór (a więc i sukces) rośnie.

– Testerzy zrobili nam bardzo ważną robotę [przy produkcji Train Station Renovation – red.] pod tytułem udawania graczy i dania nam szczerego feedbacku. No bo wiadomo, że jak pokaże grę koledze i zapytam: co o tym myślisz, to powie super, fajne. Natomiast na koniec dnia liczy się szczera prawda i ona nie zawsze jest przyjemna, bo na ogół oznacza, że trzeba wydać więcej pieniędzy, poświęcić więcej czasu. – podkreśla prezes spółki.

Aktualnie Live Motion Games zatrudnia bezpośrednio 58 osób, natomiast łączna liczba osób zaangażowanych w działalność (zespołów na własnej działalności, które pracuję dla firmy) wynosi 80 i stale rośnie. Warto również wskazać, że przytoczony już tytuł Train Station Renovation spłacił się już pierwszego dnia. Spółka posiada wiec już nie tylko zasoby ludzie, ale i doświadczenie w produkcji i co najważniejsze sprzedaży.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty bitcoin | dyskusja na temat kursu btc | akcje pgnige | pkn notowania | kurs akcji pkn orlen |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here