Naga MarketsLogo playwayLive Motion Games z Grupy PlayWay szykuje się do konsolowego wydania najnowszego projektu – Train Station Renovation. Wydawcą wersji na PlayStation4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch przygotuje spółka UF Games.

Train Station Renovation: od 30 kwietnia br. symulator kolejnictwa jest dostępny na platformie Steam, w trybie early access

Obie spółki zajmą się także portingiem tytułu. Od 30 kwietnia br. symulator kolejnictwa jest dostępny na platformie Steam, w trybie early access (wczesny dostęp).

Te artykuły również Cię zainteresują
Gra znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych premier kwietnia. Już wkrótce na Steamie spółka zamieści także prolog do kolejnego tytułu – Car Trader Simulator. Live Motion Games w pierwszej połowie 2021 roku chce zadebiutować na rynku NewConnect.

– Zawarliśmy umowę ze spółką Ultimate Games, która zajmie się wydaniem tytułu Train Station Renovation na konsole PlayStation4 i Xbox One. Dodatkowo wersję na Nintendo Switch przygotuje spółka UF Games. Obie firmy zajmą się także portingiem gry. – informuje Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games. – TSR uzyskał bardzo dobre recenzje graczy. Jeszcze przed wydaniem, gra zgromadziła dużą społeczność odbiorców, którzy nie mogli się doczekać jej premiery. Bardzo szybko odzyskaliśmy wszystkie koszty zainwestowane w produkcję symulatora. W 72 godziny od rozpoczęcia sprzedaży projekt sprzedał się w nakładzie blisko 20 tys. kopii – dodaje.

Akcja gry Train Station Renovation rozgrywa się na opuszczonych dworcach kolejowych. Zadaniem gracza jest dokonanie renowacji starych pociągów. Gra wzorowana jest na popularnym tytule House Flipper, wydanym przez spółkę PlayWay – głównego akcjonariusza LMG. Tytuł w wersji na PC dostępny jest w jedenastu językach: angielskim, chińskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, francuskim, włoskim, niemieckim, polskim, tureckim i japońskim.

Train Station Renovation znalazło się w zestawieniu najpopularniejszych premier kwietnia na platformie Steam, choć jej premiera miała miejsce dopiero ostatniego dnia miesiąca. Gra pojawiła się w rankingu obok innych popularnych w tym czasie tytułów, tj.: Drug Dealer Simulator autorstwa Movie Games, czy 112 Operator od Games Operators.

Niebawem na Steam trafi także prolog do kolejnego projektu spółki – Car Trader Simulator – Welcome the Business. CTS już teraz znajduje się na liście najbardziej oczekiwanych premier. W CTS gracz wcieli się w rolę dealera samochodowego, będzie zarządzać aukcjami i sprzedawać swoje samochody. – Mam nadzieję, że CTS okaże się równie ciekawe dla graczy, jak TSR. Aktualnie finalizujemy prace nad prologiem do gry. Wkrótce podamy więcej szczegółów. – dodaje Michał Kaczmarek.

Studio zamierza zadebiutować na rynku NewConnect w pierwszej połowie 2021 roku.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAustralijski dolar rośnie w siłę, AUD/USD aż o 22% w górę od dołka w marcu
Następny artykułPre-Market: Nasdaq przecenia się przed wejściem USA, co dalej z rynkiem amerykańskim?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here