Naga MarketsLive Motion Games i ostatnia prosta przed wejściem na NewConnect. Rozmowa z Michałem KaczmarkiemPolski producent gier PC, Live Motion Games, rozpoczął publiczną ofertę akcji, w ramach której zamierza pozyskać kapitał w wysokości 4,7 mln zł. Zgromadzone od inwestorów środki  docelowo mają zostać przeznaczone na produkcję nowych gier z gatunku symulator, survival i city builder oraz marketing pre-produkcji nowych tytułów. Zapisy potrwają do 17 marca. Live Motion Games planuje debiut na rynku NewConnect w pierwszym półroczu 2021 roku. O szczegółach emisji akcji Comparic24.tv rozmawia z Michałem Kaczmarkiem, prezesem spółki.

  • Funkcję firmy inwestycyjnej pośredniczącej w Ofercie pełni Dom Maklerski BDM.
  • Spółka planuje debiut na rynku NewConnect w pierwszej połowie tego roku.
  • Gry powstają we współpracy z notowaną na głównym parkiecie spółką PlayWay, wiodącym akcjonariuszem Live Motion Games.

Te artykuły również Cię zainteresują
Live Motion Games: emisja akcji i plan wejścia na GPW

Oferta Publiczna Akcji Live Motion Games obejmuje łącznie 105 tys. akcji zwykłych na okaziciela, o wartości nominalnej 0,10 zł, w tym ofertę objęcia 90 tys. nowo emitowanych akcji serii C oraz sprzedaż 15 tys.  istniejących   akcji  serii  A,   oferowanych   przez   dotychczasowych  akcjonariuszy  Spółki.  Inwestorom składającym zapisy w ramach Oferty Publicznej mogą być przydzielone zarówno Akcje Nowej Emisji, jak i Akcje Sprzedawane. Ich cena emisyjna na potrzeby zapisów została ustalona na 45 zł za jedną akcję.

– Nasz model biznesowy zakłada tworzenie autorskich tytułów i ich globalną sprzedaż w modelu cyfrowym. Aktualnie koncentrujemy się na kilku autorskich projektach. Część z nich trafi na rynek jeszcze w tym roku. Pozyskane z publicznej emisji środki chcemy przeznaczyć przede wszystkim na produkcję i wydanie nowych gier oraz marketing pre-produkcji nowych tytułów. Dziś zostało opublikowane Memorandum Informacyjne. Zapisy na akcje rozpoczną się jutro – informuje Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw opinie | euro kurs | pgnig akcje notowania | bitcoin cash prognozy | akcję lotos |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here