Naga MarketsJuż 30 kwietnia na platformie Steam zadebiutuje symulator dedykowany fanom remontów i
kolejnictwa od Live Motion Games – Train Station Renovation. Wydawcą tytułu jest PlayWay, a Frozen District wesprze spółkę w promocji projektu. Początkowo gra będzie dostępna w trybie wczesnego dostępu.

Gra jeszcze w tym tygodniu zadebiutuje na platformie Steam

Obecnie na platformie Steam dostępny jest prolog Train Station Renovation – First Job. W ciągu 6 dni otrzymał on 91% pozytywnych recenzji na platformie Steam. W pierwszej połowie 2021 roku Live Motion Games planuje debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. Niebawem studio zapowie swój kolejny symulator oparty na historii katastrofy atomowej z 1986 roku – Chernobyl Liquidators.

Te artykuły również Cię zainteresują
Już za dwa dni swoją premierę będzie miał Train Station Renovation. Zadaniem gracza będzie renowacja opuszczonych dworców kolejowych. Do jego dyspozycji będzie dziesięć map, które pozwolą mu osiągnąć nowe techniki zarządzania środowiskiem pracy. Gra będzie dostępna w sklepie Steam w trybie early access. Promocję tytułu wspiera wydawca Frozen District, który ma na swoim koncie m.in. sukces gry House Flipper. To właśnie na tej grze wzorowaliśmy się tworząc TSR. Mam nadzieję, że propozycja renowacji pociągów i stacji kolejowych przypadnie do gustu także fanom gry House Flipper. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games

Od 21 kwietnia na platformie Steam dostępny jest prolog Train Station Renovation – First Job. W ciągu 6 dni otrzymał on 91% pozytywnych recenzji na platformie Steam, przy 35 000 pobrań i 220 ocenach. W wersji demonstracyjnej gracz zmierzy się z pierwszymi zadaniami, do których wykonania otrzyma dostępne w pierwszym poziomie narzędzia. Obie wersje gry będą dostępne aż w jedenastu językach: angielskim, chińskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, tureckim, francuskim, włoskim, niemieckim, polskim oraz japońskim.

Gry symulacyjne są coraz popularniejsze. Na rynku można znaleźć symulatory pozwalające wcielić się w różne grupy zawodowe, w tym architektów i strażaków. My oferujemy grę dla miłośników kolejnictwa, których na świecie przybywa – komentuje Michał Kaczmarek. – Liczymy, że opinie graczy na temat gry pozwolą nam wprowadzić do pełnej wersji modyfikacje i ulepszenia, których oczekują. Ich zdanie jest dla nas najważniejsze. – dodaje.

Wkrótce do sprzedaży trafią również kolejne tytuły LMG – Car Trader Simulator i Bakery Simulator. Niebawem także spółka pokaże gameplay teaser swojego tytułu – Chernobyl Liquidators Simulator, opartego na historii katastrofy atomowej z 26 kwietnia 1986 roku. To realistyczne podejście do katastrofy, w której gracz będzie musiał powstrzymać promieniowanie i pomóc innym w tym trudnym czasie. Więcej szczegółów spółka poda wkrótce. Działania promocyjna przy premierze Train Station Renovation przynoszą pozytywne efekty dla wszystkich tytułów spółki, w tym Builder Simulator, który dynamicznie pnie się do góry na top Wishlist Steam.

W pierwszym półroczu 2021 roku spółka chce zadebiutować na rynku NewConnect. Do tego czasu zamierza mieć w swoim portfolio sześć produkcji. Studio nie wyklucza także debiutu połączonego z emisją akcji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPFR sprzedał korona-obligacje o wartości 16,3 mld zł. To warto wiedzieć
Następny artykułKurs Creepy Jar w górę o 8%. Najbliższy cel to 600 zł
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here