Naga MarketsMaksymilian Bączkowski podczas Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski, redaktor Comparic.pl

W jednej z ostatnich odsłon programu Rozmowy Traderów na antenie Comparic24.TV, Adam Rak przepytał Maksymiliana Bączkowskiego reprezentującego Trading Club Szczecin i aktywnego iwnestora na rynku OTC/FX. Bączkowski, znany przede wszystkim ze swoich pomysłów handlu na niemieckim indeksie DAX, opowiada opoczątkach szczecińskiego klubu inwestycyjnego oraz o znajdowaniu balansu pomiędzy życiem prywatnym, a codziennym tradingiem.


Stawianie sobie racjonalnych, niewyimaginowanych celów

Nasz rozmówca dzięki trafności swoich analiz był aż dwukrotnie nominowany do nagrody „Analityk Roku” na największej konferencji inwestycyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej – Invest Cuffs (wcześniej FX Cuffs). Maksymilian to również redaktor Comparic.pl oraz Comparic24.tv a także założyciel grupy social-learningowej Trading Club Szczecin.

Podczas tej rozmowy dowiadujemy się czym jest Social Trading oraz jaka jest zasadność istnienia i prowadzenia tego typu grupy a także o tym, kto jest najbardziej podatny na tak zwany overtrading i wypalenie w handlu na rynkach finansowych. Kolejnym problemem poruszonym w trakcie programu są kompetencje Polaków w kwestii edukacji ekonomicznej.

Czy w odniesieniu do tej gałęzi edukacji w Niemczech na ich tle rzeczywiście źle wypadamy? Jak podkreśla Bączkowski, live balance w tradiungu jest równie ważny jak sam trading. Czym dokładnie jest ta równowaga i jak to u niego wygląda? Poza zdefiniowaniem swojego ”live balance”, kolejnym pomocnym elementem w inwestowaniu może okazać się analiza techniczna.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here