Naga MarketsPrzedsiębiorstwo Tradimo, autor aplikacji edukacyjnej dla traderów Little Traders, zaprezentowało 8 maja istotną aktualizację swojego produktu dostępnego na urządzenia mobilne. Całość opiera się na pomyśle, że poprzez grę mobilną użytkownik może jednocześnie poznawać świat inwestowania w akcje, a w przyszłości zostać pełnoprawnym traderem.


Nowe funkcjonalności w Little Traders 2

Gra dostępna na urządzenia z systemem iOS została bardzo ciepło przyjęta przez przedstawicieli branży finansowej. W związku z tym Tradimo zdecydowało się wypuścić drugą odsłonę popularnej gry, w której wprowadzono między innymi nowy tryb walki – teraz każdy użytkownik może wyzwać przyjaciół oraz innych graczy na pięciominutowe pojedynki (wygrywa osoba, która w tym czasie osiągnie jak najwyższą stopę zwrotu).

Te artykuły również Cię zainteresują
Całość osadzona jest w latach 20-tych zeszłego wieku, kiedy na Wall Street powstawały jedne z największych fortun. Dzięki Little Traders możesz:

  • Kupować i sprzedawać akcje
  • Reagować na informacje rynkowe dostarczone przez gońców i gazety
  • Handlować w oparciu o realną wycenę akcji
  • Odblokowywać kolejne poziomy
  • Zatrudniać zespół traderów
  • Odkrywać nowe akcje
  • Rywalizować ze znajomymi w osiąganiu najwyższych stóp zwrotu
  • Gra jedynie w oparciu o wirtualne środki, brak jakiegokolwiek ryzyka

Grywalizacja kluczem do sukcesu wśród pokolenia millenialsów?

Działania Tradimo pokazują, że grywalizacja wśród obecnego pokolenia millenialsów tak mocno związanych ze sowimi urządzeniami mobilnymi, jest strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o promowanie usług finansowych oraz poszerzania wiedzy inwestycyjnej.

Czy wiesz że…
Grywalizacja lub gryfikacja lub gamifikacja (ang. gamification) – wykorzystanie mechaniki znanej np. z gier fabularnych i komputerowych, do modyfikowania zachowań ludzi w sytuacjach niebędących grami, w celu zwiększenia zaangażowania ludzi.

Wszyscy chcący spróbować swoich sił w Little Traders 2 mogą znaleźć aplikację w Apple App Store.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here