Naga MarketsWedług dyrektora Litecoin Foundation, liczba aktywnych adresów w sieci LTC przekroczyła liczbę adresów Bitcoin Cash (BCH) oraz Dogecoin (DOGE). W ostatnim tweecie Jay Milla wspomniał, że liczba aktywnych portfeli wynosi obecnie 450 tys, wyprzedzając inne kryptowaluty o dużej kapitalizacji.

Litecoin pokonuje sieci Cardano, Bitcoin Cash i Dogecoin razem wzięte

Liczba aktywnych adresów Cardano (ADA) wyniosła 214 tys., następny był Bitcoin Cash z 101 tys. i Dogecoin z niespełna 61 tys.Aktywny adres jest wskaźnikiem w kategoriach wzrostu aktywności sieciowej on-chain i na tej podstawie analitycy mogą przewidzieć wzór zachowania rynku kryptowalut.

Aktywność Litecoina rośnie od ponad roku. Naszym celem jest adopcja, a wskaźniki są bardzo wyraźne. Wykres aktywnych adresów LTC pokazuje kto jest kim – komentował Jay Milla w weekend.

Ostatnio kryptowaluta litecoina znalazła się na językach całej branży po publikacji nieprawdziwej informacji prasowej, że Walmart Inc (NYSE: WMT) zaakceptuje płatności kryptowalutowe od kupujących za pomocą LTC.

invest

Później firma wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że był to fake news, a jeden z jej pracowników wysłał tweeta bez weryfikacji. Walmart potwierdził również, że nie rozpoczął takiego partnerstwa z Litecoin. Cena kryptowaluty chwilowo wystrzeliła jednak do poziomu 240 dol. (w dniu 13 września), najwyższego od maja.

Obecnie LTC/USD notowany jest w okolicach 165 dol., tracąc niemal 6% w trakcie poniedziałkowej sesji, spadając poniżej siatkę średnich 50 i 200 EMA oraz testując dwutygodniowe dołki.

Litecoin w dół, LTC/USD
Litecoin spada w poniedziałekJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułSezon wyników na GPW. Selvita, TIM, Shoper, Ultimate Games, BoomBit oraz Ciech wśród prezentujących raporty
Następny artykułRynek złota – cisza przed burzą?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here