Naga MarketsLitecoin (LTC) potężnie rośnie 9 listopada zyskując ponad 25% w trzy dni i osiągając najwyższy poziom od maja 2021 r., w obliczu szerokiej hossy na rynku kryptowalut, którą analitycy przypisują rosnącym obawom o globalną inflację. Kurs LTC/USD rośnie we wtorek ponad 10% przebijając poziom 250 USD.

  • Czternasty co do wielkości zasób cyfrowy wzrósł o nieco ponad 25% w ciągu trzech dn
  • Łączna wartość rynku kryptowalut osiągnęła prawie 3 biliony dolarów, najwyższy poziom w historii
  • Kurs LTC/BTC wzrósł o prawie 14%, co wskazuje na wzrost migracji kapitału z rynku BTC do LTC
  • Partnerem artykułu jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

Hossa bitcoina pcha cały rynek kryptowalut w górę

Czternasty co do wielkości zasób cyfrowy wzrósł o nieco ponad 25% w ciągu trzech dni, podnosząc cenę LTC do ponad 250 USD. Tymczasem łączna wartość rynku kryptowalut osiągnęła prawie 3 biliony dolarów, najwyższy poziom w historii.Trwająca zwyżka cen litecoina czerpała inspirację z podobnych ruchów wzrostowych na topowych w branży aktywach cyfrowych. Na przykład bitcoin (BTC), wiodąca na świecie kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, osiągnął nowy rekord we wtorek powyżej 68 500 USD. Ether (ETH) również zarejestrował najwyższy w historii poziom powyżej 4 840 USD.

Wyniki 15 największych kryptowalut w ciągu ostatnich 24 godzin. Źródło: TradingView

Niemniej jednak tylko kilka czołowych alternatywnych kryptowalut (altcoinów) radziło sobie lepiej od bitcoina w ciągu ostatnich 24 godzin, w tym litecoin. Dane dostarczone przez Messari pokazały, że instrument LTC/BTC wzrósł o prawie 14%, co wskazuje na wzrost migracji kapitału z rynku BTC do LTC.

Perspektywy techniczne pary sugerują dalsze zyski, w oparciu o klasyczny byczy wzór odwrócenia zwany spadającym klinem. Bycze potwierdzenie pojawia się, gdy cena przekracza górną linię trendu klina. Analitycy zazwyczaj interpretują wybicie jako sygnał do rajdu w kierunku docelowego zysku, który znajduje się na długości równej maksymalnej wysokości klina.

Cena litecoina, w przeliczeniu na dolary amerykańskie, wzrosła o ponad 150% po tym, jak 20 lipca osiągnęła najniższy poziom w pobliżu 103 USD.

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Kurs LTCBTC na interwale tygodniowym, tradingview
Kurs LTCBTC na interwale tygodniowym, tradingview

Zobacz również:

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: azoty giełda | benefit akcje notowania | eurocash akcje rekomendacje | playway giełda | ropa forum | mrc kurs | kurs eur usd |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here