Naga MarketsKryptowaluta Litecoin LTC na płytce scalonejSpoglądając na notowania Litecoina zauważymy, że podobnie jak zdecydowana większość kryptowalut, od połowy grudnia 2017 roku, aż do połowy grudnia 2018 roku jego cena poruszała się w trendzie spadkowym. Deprecjacja ta wyniosła niemal 400 USD, co stanowiło blisko 95%. Dziś wszystko wygląda już jednak zupełnie inaczej.


Litecoin najdroższy od czerwca 2018 r.

Litecoin podobnie jak Bitcoin…od połowy grudnia 2018 roku jego cena powoli pnie się do góry. W trakcie tych wzrostów rynek pokonał wiele mniej bądź bardziej istotnych oporów. Bez wątpienia najważniejsza strefa pokonana została jednak dopiero wczoraj. Mowa tu o oporze pomiędzy 105-110 dolarów. Jest to rejon, który w przeszłości był testowany już kilkukrotnie.

Jeżeli tylko w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja podażowa mogąca zanegować to wybicie, cena LTC mogłaby dotrzeć nawet w rejon 192 dolarów.

W chwili obecnej Litecoin notowany na giełdzie Coinbase wyceniany jest natomiast na 113,98 dolarów, co jest najwyższym poziomem od 10 czerwca 2018 roku.

Zobacz także: Bitcoin najdroższy od ponad roku! Cena BTC pokonała kolejny opór i zmierza w kierunku 10 tys. USD

Litecoin najdroższy od czerwca 2018 r.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBitcoin najdroższy od ponad roku! Cena BTC pokonała kolejny opór i zmierza w kierunku 10 tys. USD
Następny artykułTen Square Games [TEN], CI Games [CIG] – Gorące spółki dnia 27.05.2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here