Naga MarketsNowa wersja popularnej kryptowaluty ma oferować podwyższoną wydajność dla “power users”, jednak wymaga testów przed jej wprowadzeniem dla wszystkich użytkowników. Posiadacze kryptowaluty Litecoin (LTC) mają już możliwość instalacji nowego uaktualnienia – jest to wersja 0.17.1, która ma zapewnić lepszą wydajność.


Jednak zespół programistów ostrzega, że po wprowadzeniu aktualizacji, i próbie powrotu do starszej wersji można napotkać poważny problem. Wymagane będzie ponowne pobranie całego łańcucha bloków. Z tego względu proces aktualizacji jest polecany na razie jedynie do testów i tylko dla doświadczonych użytkowników.

Cena Litecoina znajduje się aktualnie w okolicach 57 dolarów. Ostatnie wzrosty wyróżniają się na tle konkurencyjnych kryptowalut. W ostatnich miesiącach LTC można także zaobserwować wzrost wydobycia. Sieć znalazł się na trzymiesięcznym szczycie wydobycia wynoszącym 267 TH/S, co odpowiada poziomom z października 2018 roku. LTC była nazywany przez niektórych jako “martwa kryptowaluta”, jednak jak widać w ostatnim czasie, wykazuje on podwyższoną aktywność.

Zobacz także: 97% Brytyjczyków nie posiada kryptowalut. Bitcoin najczęstszym wyborem pozostałych

Sytuacja techniczna na kursie LTC/USD

Cena Litecoin’a w ujęciu do dolara wyraźnie odbija po ostatnich silnych spadkach. Jak na razie nie można jednak mówić o euforii, pomimo wyraźnej korekty wzrostowej, cały czas znajdujemy się w tendencji spadkowej. Tak na prawdę, dopiero pokonanie bariery rozciągającej się powyżej poziomu 100$, mogłoby zmienić trend na wzrostowy. Musiałby być to wzrost na ponad 100%, co jak na chwilę oceną nie wydaje się prawdopodobne.

Wykres LitecoinConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here