Naga MarketsNadchodzi halving kryptowaluty Litecoin. Czy cenę czeka dynamiczny wzrost? Czy górnicy zbankrutują i sieć padnie? Na pytania odnośnie możliwych scenariuszy staram się odpowiedzieć w najnowszym materiale, który pojawił się na moim kanale YouTube:

Litecoin czeka na halving, co zrobi kurs LTC

Halving sieci Litecoin (LTC), czyli zmniejszenie nagrody za wydobyte bloki nastąpi za około 130 dni. W efekcie wysokość wspomnianej nagrody zostanie zmniejszona z 25 LTC do 12,5 LTC, co powinno nastąpić w momencie wydobycia bloku o numerze 1 680 000. Ostatni raz wspomniane “przepołowienie” miało miejsce 25 sierpnia 2015 roku, kiedy wartość nagrody zmniejszała się z 50 do 25 Litecoinów.

Wydarzenie jest niezwykle ważne zarówno dla samych traderów, jak i górników. Chociaż nadal pozostało do niego sporo czasu, to warto dokładniej zaintereswać się tematem.

Litecoin (LTC): Wkrótce ważna aktualizacja mająca zwiększyć wydajność

Litecoin to jedna z najstarszych kryptowalut silnie inspirowana Bitcoinem. Litecoin to internetowa waluta typu peer-to-peer, która umożliwia natychmiastowe, bardzo tanie płatności i wymianę pieniędzy pomiędzy ludźmi na całym świecie. Litecoin udostępniany jest na wolnych licencjach, jako globalna sieć płatnicza – w pełni zdecentralizowana, nad którą pieczy nie sprawują żadne organy państwowe.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here