Naga MarketsAutor: Antana
Creative Commons Attribution License

Świetna informacja dla wszystkich zainteresowanych Litecoinem – jedną z konkurencyjnych dla BTC kryptowalut. Od wczoraj LTC trafiło znajduje się w ofercie BTC China. Co więcej, trading nie jest obciążony żadnymi dodatkowymi opłatami!

W oficjalnym stanowisku BTC China czytamy:

„Szanowi Klienci,

Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem nowego produktu do oferty BTC China – Litecoina!

Wzrost Bitcoina w 2013 roku był ogromny. W cieniu BTC rozwijała się również inna wirtualna waluta – LTC. Stopniowo zyskiwała coraz większe uznanie miłośników krypto-pieniądza. Ze względu na Wasze zainteresowanie, postanowiliśmy dodać możliwość trade’owania Litecoinem poprzez naszą platformę.

Ponadto, obrót LTC nie jest obciążony żadną prowizją handlową z naszej strony!

Jako jedna z największych platform obrotu BTC oraz lider obecnego rynku kryptowalut, BTC China zobowiązuje się do prowadzenia bezpiecznych transakcji. Zawsze skupiamy się na najwyższej jakości usług oraz dbamy o zabezpieczenie środków klienckich.

Dołożymy wszelkich starań, aby nadal oferować najlepsze usługi, dlatego doceniamy wszystkie sugestie, komentarze i opinie.

Dziękujemy za wsparcie i życzymy szczęśliwego i dostatniego Roku Konia!

Zespół BTC China”

Uczestnicy rynku przewidują, że ta niezwykle pozytywna niespodzianka wyraźnie odbije się na kursie Litecoina, który w ostatnim czasie został delikatnie przyćmiony przez Auroracoin w rankingach kryptowalut. Spekulacje na temat, czy LTC w końcu pojawi się w ofercie BTC China trwały od dłuższego czasu – szczególnie, że twórca Litecoina jest bratem właściciela BTC China.

Chociaż ceny praktycznie wszystkich kryptowalut pną się do góry (kryzys Mt. Gox najprawdopodobniej odszedł już w niepamięć i rynki idą dalej), to po ogłoszeniu przez giełdę informacji o dołączeniu do swojej oferty LTC, cena Litecoina poszybowała wzwyż najmocniej. Nie możemy zapominać, że inwestorzy na pewno będą zainteresowani możliwością tradingu bez prowizji handlowych.

W celu uczczenia tego historycznego wydarzenia, założyciel Litecoina zobowiązał się do przekazania kilku tysięcy wirtualnych monet na rzecz Funduszu Rozwoju LTC.

Źródło: cryptocoinsnews.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here