Naga MarketsW ostatnim czasie, wśród inwestorów indywidualnych obserwujemy rosnące zainteresowanie kryptowalutami. Fakt ten sprawia, że coraz większe grono brokerów umożliwia swoim klientom handel tymi instrumentami za pośrednictwem kontraktów różnicowych (CFD).


Dlatego właśnie eToro umożliwia swoim klientom coraz to nowsze i bardziej atrakcyjne formy handlu walutą XXI wieku. Od teraz wszyscy handlujący na eToro traderzy mają do wyboru jeszcze jedno aktywo. Jest nim Litecoin.

Te artykuły również Cię zainteresują
Brat Bitcoina

Litecoin przez wielu nazywany jest młodszym bratem Bitcoina. Jest to bowiem jedna z najbardziej rozpoznawalnych walut cyfrowych i zajmuje ona obecnie 6 miejsce pod względem kapitalizacji.

Źródło: coinmarketcap.com

Litecoin powstał w październiku 2011 roku co oznacza, że jest to druga po Bitcoinie kryptowaluta w historii. Jego twórcą jest chiński programista Charlie Lee.

Źródło: coinmarketcap.com

Handluj kryptowalutami na platformie eToro

Działania eToro czy innych brokerów powodują, że handel kryptowalutami przestaje być domeną hermetycznej grupy sympatyków, a staje się realną alternatywą dla wszystkich traderów. Korzystając z CFD nie musimy zaprzątać sobie głowy zabezpieczaniem naszego portfela kryptowalut, atakami hackerskimi na giełdy czy hard forkami a możemy skupić się na tradingu. Warto jednak pamiętać, że wysoka zmienność wiąże się również z wysokim ryzykiem więc przed pierwszą transakcją na Litecoin czy BTC zalecam zapoznanie się rynkiem na darmowym rachunku demonstracyjnym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUDNZD wybija górą z klina zwyżkującego
Następny artykułO wykresach ani słowa… EUR/JPY, AUD/CHF, GBP/CAD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here