Naga MarketsKurs kryptowalut Ethereum ETH Litecoin LTC Bitcoin BTCAirdrop tokenów Litecoin? Mike Satoshi w najnowszym odcinku Scam Alert ostrzega przed kolejnym oszustami, którzy wyłudzają od inwestorów kryptowalutę LTC. W serwisie YouTube pojawił się wywiad z prezesem spółki Charlie Lee, w trakcie którego rozdawano darmowe Litecoiny. Przesyłając 1000 LTC użytkownicy mieli uzyskać nawet 10 tys. monet w ramach airdropu oraz 50% bonusu.


Litecoin – ósme urodziny i pula 50 tysięcy LTC w ramach airdropu. Uwaga na oszustwo

Druga pod względem metryki kryptowaluta, Litecoin, w połowie października świętowała ósme urodziny. Podszywający się pod oryginalne konto Litecoin Foundation w serwisie YouTube profil, prezentował wywiad z prezesem projektu, Charliem Lee, w trakcie którego użytkownicy mieli szansę uzyskania łącznie 50 tysięcy Litecoinów w ramach airdropu. Jak zauważa Mike Satoshi, całość jest ewidentnym oszustwem i ostrzega Internautów, aby nie dali się nabrać:

Te artykuły również Cię zainteresują
Chcąc wziąć udział w airdropie, użytkownicy mają przesłać na wskazane adresy od 5 do 1000 LTC za co mogą uzyskać od 50 do 10 tysięcy LTC i dodatkowe bonusy.

„Jeżeli coś takiego powstaje to znaczy, że ludzie nadal się na to nabierają. Jeżeli jest airdrop, to jest airdrop, niczego się nie wysyła. Wypełnia się jakieś zadania, podaje swoje dane, i tak dalej, za to dostajecie nagrodę, co jest taką formą marketingu. Nigdy nie przesyłajcie żadnych środków” – komentuje Mike Satoshi.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here