Naga MarketsOpcje binarneNa kilka dni przed rozpoczęciem świątecznej gorączki, upubliczniono statystyki dotyczące klientów rynku opcji binarnych w Japonii za miesiąc listopad. Na przestrzeni całego miesiąca po raz kolejny GMO Click Securities oraz IG Group mogły poszczycić się najwyższym poziomem wypłat pośród wszystkich brokerów oraz najniższym procentowym poziomem rachunków klienckich notujących niekorzystne wyniki. W przypadku GMO Click stosunek wypłat wynosił 99,63%, spadając delikatnie poniżej wartości październikowych (99,75%). Podobnie sytuacja wyglądała w IG Group gdzie listopad przyniósł stosunek 99,10%  – tutaj jednak w porównaniu do miesiąca wcześniejszego zanotowano niewielki wzrost (98,10%).

W uśrednieniu na wszystkich brokerów (bez uwzględnienia liczby klientów obsługiwanych przez poszczególnych z nich) listopadowy stosunek wypłat spadł z 95,69% do 95,23%. Zmniejszyła się również liczba rachunków klienckich znajdujących się „pod kreską” – z 74,1% do 73,06%. W przypadku pojedynczych brokerów powodów do zadowolenia z pewnością nie ma Traders Securities, które zanotowało po raz kolejny spore straty ze względu na słabe wyniki osiągane przez klientów. W samym tylko listopadzie aż 82,87% z nich osiągało minusowe rezultaty na rynku.

Wszystko to sprawia, że wyniki osiągane przez brokerów coraz bardziej zaczynają przypominać te, które kasyna osiągają na jednorękich bandytach. Opcje binarne skłaniają się w stronę branży o niskim marginesie zysku przy ogromnym obrocie gdzie zarobek brokera uzależniony jest głównie od klientów utrzymujących się jak najdłużej „w grze”.

Poniżej przedstawiono tabelarycznie zbiorcze wyniki poszczególnych brokerów na rynku opcji binarnych w listopadzie 2013:

Opcje binarne

Za forexmagnates.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here