Naga Markets22 grudnia informowaliśmy, że ekscentryczny milioner oraz twórca popularnego systemu antywirusowego, zamierza każdego dnia prezentować na swoim Twitterze typy kryptowalutowe. Z powodu oskarżeń o chęć pompowania ceny i płatną współpracę z twórcami typowanych kryptograficznych tokenów, postanowił zmienić częstotliwość publikowania rekomendacji. Zamiast jednej każdego dnia, takowe będą pojawiały się w poniedziałki. Najnowsza pozycja na liście McAfee’go to Tron (TRX).


Informacja o zmianie z „coin of the day” na „coin of the week” na Twitterze popularnego inwestora:

Warto przypomnieć, że John McAfee stwierdził w połowie listopada, że jego zdaniem Bitcoin w przeciągu następnych lat będzie wart $500 tysięcy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest tak pewny swojej tezy iż zamierza „zjeść własnego k****a w telewizji na żywo” jeżeli tak się nie stanie. W związku z przebiciem kolejnego ATH postanowił podwoić swój zakład do równego miliona dolarów amerykańskich.

Zobacz również: McAfee twierdzi, że Bitcoin nigdy nie będzie tańszy

Tron (TRX) – „uzdrowienie Internetu”

Zgodnie z treścią kolejnego Tweeta autorstwa McAfee’go najnowsza pozycje na liście rekomendowanych kryptowalut to Tron (TRX), który promowany jest jako „uleczenie Internetu”. Twórcy tokenu chcą stworzyć darmowy system pozwalający na dostarczanie rozrywki w sieci.

„Tron pozwala użytkownikom za darmo publikować, przechowywać i posiadać dane, bazując na koncepcie, który powinien być drogowskazem każdej kreatywnej branży – utrzymanie jakości sztuki. W przypadku Tron dzieła należą do ich twórców oraz artystów, a nie kapitalistów, którzy zarabiają na nich najwięcej” – komentuje McAfee.

W osobnym wpisie na Twitterze, McAfee stwierdza, że Tron to długoterminowa inwestycja, a nie obecna okazja spekulacyjna. Kapitalizacja rynku TRX wynosi obecnie 2,5 miliarda dolarów, a wolumen z przeciągu ostatnich 24 godzin przekroczył 250 milionów dolarów:

Źródło: Coinmarketcap.com

Kolejne propozycje kryptowalutowe prezentowane przez Johna McAfee będą pojawiały się pod tagiem „McAfee rekomenduje”.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here