Naga Markets27 grudnia informowaliśmy, że ekscentryczny milioner oraz twórca popularnego systemu antywirusowego, z powodu oskarżeń o chęć pompowania ceny i płatną współpracę z twórcami typowanych kryptograficznych tokenów, postanowił zmienić częstotliwość publikowania rekomendacji. Zamiast jednej każdego dnia, takowe będą pojawiały się raz w tygodniu. Najnowsza pozycja na liście McAfee’go to FACTOM (FCT).


Coin of the week – FACTOM (FCT)

Zgodnie z treścią kolejnego Tweeta autorstwa McAfee’go najnowsza pozycje na liście rekomendowanych kryptowalut to FACTOM (FCT).

“FCT został zatwierdzony przez Fundację Billa Gatesa, a Homeland Security ma już w pełni wdrożoną tą technologię i umowy z 25 miastami w Chinach. Jest to jeden z niewielu projektów wykorzystujących Blockchain z w pełni funkcjonalnym interfejsem API, który bezpośrednio współpracuje z większością istniejących poufnych dokumentów”  – komentuje McAfee.

ICO of the week – BEZEOP.IO

John McAfee stwierdził, że oprócz cotygodniowych typów dot. rekomendowanych kryptowalut, od teraz będzie również ogłaszał “ICO tygodnia”. W osobnym wpisie na Twitterze poinformował on, że ICO tygodnia zostaje BEZEOP.IO.

Bezop to kompletne rozwiązanie do prowadzenia udanego biznesu e-commerce online dla nowych i doświadczonych użytkowników.

Jak przeczytać możemy na stronie projektu: Łącznie 10% całego BEZOP w obiegu zostanie odkupione w ciągu pierwszych 24 godzin od wejścia na giełdę, aby pomóc BEZOP wejść w zwyżkowy trend.

Kolejne propozycje kryptowalutowe prezentowane przez Johna McAfee będą pojawiały się pod tagiem „McAfee rekomenduje”.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCommerzbank czeka na korektę EURUSD
Następny artykułMACD Double Screen – EURNZD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here