Naga MarketsSeria meetupów Lisk w Polsce dobiegła końca “Nasza pierwsza wizyta w Polsce okazała się wielkim sukcesem” – mówi Michael Borowiec, Szef Komunikacji w Lisk. Spotkania zgromadziły blisko 300 uczestników zainteresowanych projektem Lisk. Giełda BitBay była oficjalnym partnerem tej trasy.

– Polska jest jednym z naszych głównych rynków – mówi Szef Komunikacji w Lisk – Oprócz sporej liczby doświadczonych inwestorów, jest też siedzibą dla wielu potencjalnych partnerów biznesowych, a przede wszystkim programistów JavaScript i przyszłych developerów zdecentralizowanych aplikacji opartych na ekosystemie Lisk.

Meetupy odbyły się w trzech miastach Polski między 3 a 5 lipca w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Uczestnicy spotkań otrzymali sporą dawkę wiedzy na temat strategii, nowości i przyszłych planów rozwoju ekosystemu Lisk, jak również oferty Akademii Lisk.  Każde spotkanie zakończyło się sesją pytań publiczności oraz czasem przeznaczonym na networking.

– Miło nam oznajmić, że nasza pierwsza wizyta w Polsce była dużym sukcesem – kontynuuje Michael – Podczas tych trzech dni, mieliśmy szanse przedstawić naszą wizję i móc poznać osobiście przede wszystkim tą część naszej społeczności. Organizowanie takich spotkań w Polsce traktujemy bardzo poważnie i dostrzegamy już pozytywne rezultaty naszej działalności na tym rynku. Na pewno wrócimy niedługo, żeby zainspirować jeszcze więcej Polaków naszym projektem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here