Naga Markets

Założona w 2018 roku giełda krypto walut Bitget, której kluczową funkcją jest copy trading zamierza popularyzować technologię blockchain poprzez inspirowanie młodych ludzi do korzystania z narzędzi Web3 i kryptowalut. W tym celu, giełda nawiązała współpracę z argentyńską supergwiazdą piłki nożnej Lionelem Messim.

Lionel Messi twarzą Bitget

Bitget to globalna giełda kryptowalut obsługująca ponad 8 milionów użytkowników w ponad 100 krajach na całym świecie. Platforma od pewnego czasu współpracuje już z czołową włoską drużyną piłkarską Juventusem Turyn oraz organizatorem imprez e-sportowych PGL.Chcąc popularyzować technologię blockchain poprzez inspirowanie młodych ludzi do korzystania z narzędzi Web3 i kryptowalut, aby tworzyć w ten sposób zdecentralizowaną przestrzeń oraz społeczność, platforma uruchamia projekt społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – Blockchain4Youth. W tym celu, giełda nawiązała współpracę z siedmiokrotnym zdobywcą złotej piłki Lionelem Messim.

– Cele Blockchain4Youth są zgodne z misją giełdy, polegającą na inspirowaniu większej liczby osób do szerokiej adopcji kryptowalut. Bitget wierzy, że przyszłość związana z technologią blockchain jest kluczem do budowania lepszych produktów i narzędzi, które pomogą przyspieszyć adopcję. Platforma stawia na młodsze pokolenie i budowanie proaktywnych liderów. Ostatnie badanie opublikowane przez Bitget ujawnia, że milenialsi i przedstawiciele Gen Z są główną siłą kształtującą rozwój kryptowalut, przy czym ci pierwsi to aż 46% entuzjastów kryptowalut – wskazano w komunikacie informującym o partnerstwie z Messim.

Platforma wierzy, że Blockchain4Youth stanie się katalizatorem rozwoju technologii blockchain dla młodych pokoleń na całym świecie. Aby wspierać młodzież i zachęcać ją do korzystania i rozwoju technologii blockchain, Bitget planuje zainwestować w tę inicjatywę 10 mln USD w ciągu najbliższych 5 lat.

Początkowa faza projektu objąć ma oferowanie kursów i certyfikatów blockchain poprzez Bitget Academy, a także organizowanie wykładów we współpracy z renomowanymi uniwersytetami na całym świecie. W najbliższych miesiącach Bitget planuje również wprowadzić stypendia, aby zapewnić pomoc finansową młodym entuzjastom blockchain.

W popularyzacji tej idei pomóc ma współpraca z jednym z najpopularniejszych piłkarzy współczesnych czasów – Lionelem Messim. Platforma będzie również współpracować z innymi wiodącymi firmami blockchain, aby wspierać innowacyjne projekty młodych przedsiębiorców i organizować hackathony dla młodych osób w wieku do 30 lat, aby identyfikować najbardziej obiecujące inicjatywy.

– Bitget i Messi to doskonałe partnerstwo zarówno na boisku i poza nim. Podobnie jak wsparcie fundacji Leo Messiego dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji, Bitget stawia sobie za cel podniesienie poziomu wiedzy dzisiejszej młodzieży na temat technologii blockchain i Web3, zapewniając przyszłość, w której świat będzie mógł je w pełni wykorzystywać (…) Messi jest wzorem do naśladowania, dzięki swojej dyscyplinie i pasji do piłki nożnej. Ta inspiracja to coś, co dzisiejsza młodzież może otrzymać dzięki projektowi Blockchain4Youth – tak Gracy Chen, dyrektorka zarządzająca Bitget skomentował wspólny projekt z Lionelem Messim.

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz współtwórca kanału Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019 oraz Srebrnym Laurem Invest Cuffs w kat. Analityk Roku 2022.