Naga MarketsPonoć jeden altcoin osiągnie najlepsze wyniki na wykresie w przyszłym roku, przyćmiewając tym samym nawet potencjalne zyski, które może wygenerować bitcoin (BTC), ethereum (ETH) i XRP. Analityk Timothy Peterson przeprowadził ankietę na swoim profilu na Twitterze, pytając swoich obserwujących, który coin może okazać się takim właśnie strzałem w dziesiątkę.

  • Peterson zapytał swoich obserwujących na Twitterze, który altcoin okaże się największym hitem inwestycyjnym w 2021 r.
  • Odpowiedź była zaskakująca. Wiele osób uważa, że takim projektem będzie LINK, który wyprzedził w sondzie BTC, ETH i XRP.

LINK hitem giełdowym 2021 r.?

Ankieta sprowokowała do wypowiedzi aż 2677 osób. Okazało się, że na Chainlink (LINK), jako potencjalny hit inwestycyjny, stawia aż 44,5 proc. głosujących.

Na drugim miejscu znalazł się bitcoin. A dopiero potem ethereum i XRP, z odpowiednio: 32,2 proc., 15,2 proc. i 8,1 proc. głosów.

 

Według firmy inwestycyjnej Petersona, Cane Island, Chainlink jest „aktywem sieciowym napędzanym popytem”, co oznacza, że ​​liczba użytkowników ma znaczący wpływ na wartość kryptowaluty.

Platforma Crypto Intelligence Santiment twierdzi, że dzienne aktywne adresy LINK (DAA), miernik mierzący aktywność użytkowników, osiągnęły wysoki poziom w połowie sierpnia, gdy cena walory wyniosła 20 USD.

Aktywność użytkowników gwałtownie spadła we wrześniu, gdy wartość LINK spadła o ponad 63 proc. do 7,31 USD w tym samym miesiącu.

Niedawno cena Chainlink zdołała jednak znów nabrać rozpędu, ponieważ obecnie kryptowaluta kosztuje 12,81 USD, czyli o ponad 75 proc. od najniższego poziomu z września. Jednak wskaźnik DAA nadal znajduje się w trendzie spadkowym, co sugeruje, że cena może w końcu pójść w jego ślady.

Ceny kryptowalut

Od wczoraj cena BTC mocno rośnie. Dziś za 1 BTC płaci się ponad 18 000 USD. 1 ETH kosztuje już zaś ok 480 USD, czyli ponad 3 proc. więcej niż równą dobę wcześniej.

Wiele wskazuje na to, że na rynku kryptowalut rozpoczyna się nowa bańka.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here