Naga Markets“Artyści rynków” to zapis rozmów, które w 2017 roku wydane zostały w Australii w formie nagrań audio (podcastów). Z kolei na początku roku 2018 roku, za sprawą warszawskiego oddziału , rozmowy doczekały się polskiej wersji.

Rozmówcy głównego analityka rynkowego CMC Markets w Sydney, Michaela McCarthy’ego, opowiadają o swoich zmaganiach z rynkiem i własnymi słabościami, a także o najbardziej spektakularnych osiągnięciach i największych porażkach. Ich historie, pokazujące kulisy działania sław świata finansów, mogą być dla czytelników inspiracją.

Linda Raschke – pasja drogą do sukcesu

Linda Raschke była trzecim rozmówcą Michaela McCarthy’ego w książce “Artyści rynków” (dostępnej na maklerska.pl). Linda swoją karierę w świecie tradingu zaczynała w 1981 roku jako animator rynku opcji. Ponad 10 lat później zdobyła uprawnienia CTA (Commodity Trading Advisor) i od tego czasu działał jako główny trader na rzecz kilku funduszy.

W 2002 roku Linda Raschke założyła swój własny fundusz hedgingowy, który zajmował wysokie miejsce w rankingu Barclays Hedge. Przestała działać w funduszu w roku 2015, jednak nie porzuciła tradingu. Cały czas aktywnie handluje własnymi środkami i jak twierdzi, dopiero teraz jest “szczęśliwa jak dziecko”. W rozmowie z Lindą da się wyczuć pasję i jak sama twierdzi, największe szanse na sukces w tradingu, podobnie jak w sporcie i innych dziedzinach mają Ci, którzy żyją tym co robią.

Poniżej znajdziesz nagranie audio rozmowy z Lindą, w którym dzieli się tym, co zauważyła w trakcie swojej, ponad 35-letniej kariery. Jeśli natomiast chciałbyś otrzymać książkę “Artyści rynków”, doczytaj artykuł do końca i weź udział w konkursie.

Wygraj egzemplarz książki Artyści rynków!

Zdobądź dla siebie egzemplarz książki “Artyści rynków” wydany w ładnej, twardej oprawie na kredowym papierze, biorąc udział w konkursie.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem odpowiesz na pytanie:


Jak nazywa się platforma transakcyjna, którą zapewnia broker CMC Markets?

Pamiętaj, by przy wpisywaniu komentarza na portalu wprowadzić prawidłowy adres e-mail*. W przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, w celu ustalenia adresu do wysyłki książki.

Po jednym egzemplarzu książki wygrają dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na powyższe pytanie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku jeśli zwycięzca nie odpowie na maila / wiadomość na FB w ciągu 3 dni kalendarzowych, nagroda książkowa trafia do kolejnej osoby, która najszybciej odpowiedziała na pytanie.

nie ma konieczności podawania maila w przypadku komentarzy na Facebooku, należy jednak wtedy śledzić czy Twój komentarz okazał się zwycięski i odezwać do nas poprzez wiadomość na FB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

4 KOMENTARZE

  1. Tym razem zwycięskie komentarze zostały złożone bezpośrednio na portalu o 16:15 (Iza) oraz 16:29 (Mateusz). Gratuluję. Ze zwycięzcami skontaktuje się drogą mailową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here