Trwają rozgrywki w ramach XI edycji Ligi Traderów – jednego z najstarszych konkursów tradingowych w Polsce. W turnieju bierze udział 72 zawodników. Życzymy wszystkim powodzenia i nich zwycięży najlepszy!

Fundatorami nagród w XI edycji Ligi Traderów są:Zobacz REGULAMIN KONKURSU . Wyniki rozliczane są na platformie DEMO brokera XTB (pobierz).


Aby łatwiej było śledzić wyniki ligowe na żywo polecamy zainstalowanie wskaźnika dla platform MT4 lub MT5 (instrukcja instalacji i obsługi)


W każdą środę oraz sobotę (zazwyczaj ok. 10-11) pojawia się wpis podsumowujący ostatnią kolejkę. Aby łatwo go znaleźć zalecamy dodanie zakładki (kliknij i zapisz): LIGA TRADERÓW. Po opublikowaniu wpisu z wynikami, na podane e-maile wysyłane jest powiadomienie (prosimy sprawdzać folder spam). Jeżeli powiadomienie nie dociera, prosimy dać znać.


Notowania dostępnych instrumentów:

Wyniki 1/8 finału:

PUNKTACJA: (remis występuje, gdy różnica między typami obu zawodników nie jest większa niż 0,20%). Wynik 0,00% uznaje się za typ zyskowny.

Wygrana Remis Porażka
Typ zyskowny 3 pkt 2,5 pkt 2 pkt
Typ stratny 1 pkt 0,5 pkt 0 pkt

*** Najpierw ocenia się czy gracz oddał zyskowny czy stratny typ, następnie czy był lepszy lub gorszy niż typ rywala.

Dotychczasowa klasyfikacja:

UWAGA!!! Zgodnie z regulaminem, w fazie pucharowej stosuje się system punktacji znany z faz grupowych. Zawodnicy stoczą dwa mecze, każdy z nich zostanie oceniony na punkty, tak jak dotychczas. Wyniki obu spotkań sumuje się. Zawodnik z większą liczbą punktów przechodzi do kolejnego etapu turnieju. W przypadku, gdy w dwumeczu zawodnicy uzyskają identyczną ilość punktów, o awansie zadecyduje lepszy łączny wynik procentowy. Gdyby i ten wynik był równy, o awansie przesądzi wyższa suma punktów uzyskana we wszystkich fazach grupowych.

W fazie pucharowej obowiązuje zakaz zmiany, raz podanego typu – zmiana skutkuje walkowerem. 

Walkower (brak typu, zły typ, spóźnienie) – liczymy jako -1 punkt oraz -3%. Z grupy nie może awansować zawodnik, który ma na koncie więcej niż 2 mecze oddane walkowerem.

1/4 finału:


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


FAZA PUCHAROWA:

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z oddaniem typów na forum – awaryjnie można podać je na adres lukasz.nowacki(małpa)comparic.pl – wtedy warto dodać także typ zapasowy, gdyż pierwszeństwo ma gracz typujący na forum. Masz jakiegokolwiek pytania, zauważyłeś jakiś błąd? – zostaw komentarz tutaj lub na forum – DYSKUSJA.

1/4 finału – mecz numer 1

Wszystkim zawodnikom życzymy udanej zabawy oraz powodzenia w turnieju. Niech zwycięży najlepszy.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Zajmuje się rynkiem akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz rynkiem walut. Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj