Naga Markets

Trwają rozgrywki w ramach X edycji Ligi Traderów. W turnieju bierze udział 84 zawodników. Życzymy wszystkim powodzenia i nich zwycięży najlepszy!

Fundatorami nagród w X edycji Ligi Traderów są: 

Zobacz REGULAMIN KONKURSU . Wyniki rozliczane są na platformie DEMO brokera XTB (pobierz).


Aby łatwiej było śledzić wyniki ligowe na żywo polecamy zainstalowanie wskaźnika dla platform MT4 lub MT5 (instrukcja instalacji i obsługi)


W każdą środę oraz sobotę (zazwyczaj ok. 10-11) pojawia się wpis podsumowujący ostatnią kolejkę. Aby łatwo go znaleźć zalecamy dodanie zakładki (kliknij i zapisz): LIGA TRADERÓW. Po opublikowaniu wpisu z wynikami, na podane e-maile wysyłane jest powiadomienie (prosimy sprawdzać folder spam). Jeżeli powiadomienie nie dociera, prosimy dać znać.


Notowania dostępnych instrumentów:

Faza pucharowa:

WIELKI FINAŁ:

Zgodnie z punktem 2 regulaminufinał to rozgrywka do 2 zwycięstw tzn. nie liczy się wynik procentowy, a jedynie zwycięstwo. Kto pierwszy odnotuje dwa wygrane mecze wygrywa całe rozgrywki.

Po blisko 3 miesiącach zmagań nadszedł czas na wielki finał X edycji. Będzie to pierwsze spotkanie obu zawodników. Statystyka tegorocznej edycji przemawia minimalnie na korzyść fuksiarza. Zawodnik wygrywał w 57% spotkań i taki sam odsetek to typowania prawidłowe. Darro mylił się częściej, tylko 43% jego typów było prawidłowe, co pozwoliło mu zwyciężyć w 57% meczów. W całym turnieju zanotował jednak mniej porażek, bo tylko w 5 spotkaniach. Jest to kolejny występ obu zawodników w turnieju. Tu przewaga jest po stronie Darro, który ma doświadczenie z fazy pucharowej. Sklasyfikowany na 32 miejscu w rankingu wszech czasów zawodnik, swój najlepszy występ odnotował w VII edycji, zajmując 12 miejsce. Fuksiarz dotąd najwyżej sklasyfikowany był na 5 miejscu II fazy grupowej podczas IX edycji turnieju. Zapowiada się więc ciekawy finał, zawodników na wyrównanym poziomie.

Mecz o 3 miejsce – gramy na dotychczasowych zasadach: mecz+rewanż i sumujemy wynik:

Faza pucharowa – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 23:00 czasu polskiego:

Od teraz do niedzieli do godziny 23:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

UWAGA – mecze trwają 2 doby. Wynik liczony jest jako otwarcie tygodnia (cena open świecy dziennej z poniedziałku lub niedzieli) oraz zamkniecie świecy dziennej z wtorku (typowanie w środę to świece D1 z czwartku i piątku). Notowania pochodzą od brokera XTB.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z oddaniem typów na forum – awaryjnie można podać je na adres lukasz.nowacki(małpa)comparic.pl – wtedy warto dodać także typ zapasowy, gdyż pierwszeństwo ma gracz typujący na forum. Masz jakiegokolwiek pytania, zauważyłeś jakiś błąd? – zostaw komentarz tutaj lub na forum – DYSKUSJA.

WIELKI FINAŁ

Mecz o 3 miejsce 

Wszystkim zawodnikom życzymy udanej zabawy oraz powodzenia w turnieju. Niech zwycięży najlepszy.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here