Naga MarketsMamy zaszczyt zaprosić Was na niezwykły konkurs, o niespotykanej dotąd formule. W naszym konkursie uczestnicy rywalizować będą w systemie bezpośrednich pojedynków.

Stań do walki i zmierz się z traderami z całej Polski !!!

Na najlepszych czekają fantastyczne nagrody, prestiż, szacunek oraz uprzywilejowana pozycja w kolejnej edycji konkursu *

Konkurs ma także charakter edukacyjny, gdyż wszyscy będziemy mogli zobaczyć jak grają i jakie zlecenia składają najlepsi. 

Zapisywać można się w komentarzach pod artykułem podając swój NICK z forum


Zasady konkursu:

1. W zależności od liczby uczestników, konkurs składa się z dwóch faz: w pierwszej uczestnicy rywalizują systemem każdy z każdym + rewanż (lub z podziałem na grupy jeżeli uczestników będzie bardzo dużo). Najlepsi przechodzą do fazy finałowej, w której obowiązuje system – przegrywający odpada. *

2. W fazie finałowej, aż do finału gra się mecz plus rewanż. W fazie finałowej nie ma remisów, a o zwycięstwie w dwumeczu decyduje korzystniejszy stosunek finansowy. W przypadku remisu – dwumecz jest powtarzany.

3. W pojedynkach mogą występować remisy, mają one miejsce wtedy, gdy różnica między zawodnikami nie przekracza 10%.

4. Wynik liczony jest zmianą procentową z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

5. Każdy z graczy dysponuje pewnym atutem tzn. gracz, który poda swój typ jako pierwszy, ma gwarancję, że jego przeciwnik nie może podać typu dla tej samej pary walutowej. Za to gracz, który podaje typ jako drugi ma więcej danych analitycznych (np. widzi świecę D1 w kolejce środowej)

6. Mecz trwa dwie doby i na taki okres podaje się swój typ. Nie ma zleceń oczekujących, zleceń TP ani SL.

7. W każdym tygodniu rozegrane zostaną dwie kolejki. Poniższa tabela przedstawia harmonogram:

8. Brak podania typu w wymaganym terminie skutkuje uznaniem meczu jako walkower dla uczestnika, który podał swój typ.

9. Typ należy wpisać na forum, kopiując wcześniejszą zawartość. Należy podać nazwę pary walutowej oraz typ K (kupno) lub S (sprzedaż). Dla ujednolicenia kursów, korzystamy ze strony: wykresy walut

Szczegółowe instrukcje dotyczące rywalizacji i składania typów zostaną podane przed rozpoczęciem rozgrywek.

Punktacja: zwycięstwo 3 pkt, remis po 1 pkt, porażka 0 pkt.

Zwycięzca konkursu ma prawo przystąpić do walki w następnej edycji z pozycji uprzywilejowanej *

Dostępne pary walutowe: wszystkie, które można znaleźć na stronie: https://comparic.pl/wykresy-walut/ w zakładce Forex (20) z wykluczeniem par zawierających CHF (ma to pozwolić uniknąć nadmiernej korelacji)

* Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu, w. szczególności do zmiany formuły rozgrywek (wszystko zależy od liczby uczestników). Możliwe jest także użycie formuły ligi w kolejnych sezonach, tak że np. gracze, którzy zajmą miejsca np. od 1-10, automatycznie rozpoczną udział w kolejnym sezonie w 1 lidze. Tak więc uprzywilejowanie zwycięzcy (lub najlepszych) może polegać na rozpoczęciu zmagań w kolejnym sezonie od najwyższej klasy rozgrywkowej lub w zależności od formuły rozgrywek np. od fazy finałowej.

Zapisywać można się w komentarzach pod artykułem podając swój NICK z forum (jeżeli nie jesteś zarejestrowany na forum, prosimy najpierw to zrobić i dopiero podać nick, gdyż podawanie typów będzie jawne i będzie odbywało się przez forum).

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, także prosimy je zadawać w komentarzach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

32 KOMENTARZE

  1. Prawdopodobnie 5 maja. Losowanie grup odbędzie się 2 maja w piątek, a od soboty będzie można składać swoje typy. Wszystkie szczegóły rozgrywek zostaną podane wraz z losowaniem grup.

  2. Ja oczywiście się zgłaszam. Nick: Akhh

    Formuła będzie taka, że typy będą widoczne na żywo i każdy będzie mógł kontrolować przeciwników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here