Naga MarketsPamiętacie 1 edycję ? Zwyciężył nasz redakcyjny kolega Nazarij Aleksiuk, wyprzedzając wiele znanych osób, które stanęły do walki. Wszystkim żądnym rewanżu oraz nowym uczestnikom, uroczyście oświadczam:

II edycję czas zacząć !!!

Liga Traderów to niezwykły konkurs, o niespotykanej dotąd formule. W naszym konkursie uczestnicy rywalizować będą w systemie bezpośrednich pojedynków.

Stań do walki i zmierz się z traderami z całej Polski !!!

Na najlepszych czekają fantastyczne nagrody, prestiż, szacunek oraz uprzywilejowana pozycja w kolejnej edycji konkursu.

Konkurs ma także charakter edukacyjny, gdyż wszyscy będziemy mogli zobaczyć jak grają i jakie zlecenia składają najlepsi.

Zapisywać można się w komentarzach pod artykułem podając swój NICK z forum


Planowany start II edycji to początek października, konkurs powinien zakończyć się do końca 2014 roku (jest to zależne także od liczby uczestników).

Aby podnieść prestiż naszego konkursu, zwycięzca każdej edycji (planujemy rozgrywać 2 edycje rocznie) będzie otrzymywał statuetkę wykonaną specjalnie na Ligę Traderów.

Najważniejsze zmiany:

– Martwisz się, że zapomnisz typować ? W II edycji przypomnimy Ci o tym przez e-mail.

– Na początku rozegrana zostanie runda wstępna, która ma na celu wyeliminowanie tylko tych, którzy później nie uczestniczą w rozgrywkach

– Najlepsi z I edycji zostaną rozstawieni, tak aby nie trafili na siebie w fazie grupowej ( w zależności od ilości grup będzie to najlepsza 4, 6 lub 8 poprzedniej edycji)

– Do wyboru będzie większa ilość par walutowych, a czas składania typów wydłużamy do maksimum

– Zmianie ulega system punktacji (wynik 0,00% uznawany jest za dodatni):

punktacja

– Jeżeli Twój przeciwnik otrzyma walkower (spóźni się, poda złą parę walutową, nie określi kierunku typu, poda taki sam typ jak pierwsza osoba lub edytuje wcześniej podany typ), Ty otrzymasz 3 punkty jeżeli uzyskasz dodatni wynik lub 2 punkty, gdy Twój wynik będzie ujemny oraz zapisany zostanie Ci wynik % taki jaki uzyskał podany przez Ciebie typ.

– Osoba otrzymująca walkower ma przyznane 0 punktów i wynik -1%.

– Rozszerzamy zakres remisów. Teraz remis zostanie stwierdzony jeżeli różnica między zawodnikami wyniesie nie więcej niż 0,2%. Przykład: Zawodnik 1: +0,56% , Zawodnik 2: +0,36%. Różnica wynosi 0,2%, a więc stwierdzony jest remis. W przypadku dodatniego wyniku zawodnik otrzymuje 2 punkty, wynik ujemny to 1 punkt.

– O kolejności w grupie decydują po kolei: 1.ilość punktów 2. wynik procentowy łączny 3. bezpośredni pojedynek (w przypadku remisu liczy się dokładny wynik).

Pozostałe zasady konkursu nie będą zmieniane, formuła rozgrywek to: runda wstępna, runda grupowa, runda pucharowa. Model rozgrywek pozostaje bez zmian, typowanie będzie odbywało się w środę i w weekend.

Model rozgrywek: w tygodniu rozegrane są 2 kolejki spotkań. Pierwsze typy podaje się do niedzielnego otwarcia rynków: mecz trwa 2 doby czyli kończy się wtorkowym zamknięciem dnia (wynik to świeca dzienna poniedziałkowa i wtorkowa).

Kolejka środowa: podajemy typy do środy do 23:59, a wynik to świeca dzienna czwartku i piątku czyli mecz kończy się zamknięciem piątku.

Każdy z rywalizujących ze sobą zawodników ma pewien przywilej tzn. osoba podająca typ jako pierwsza ma gwarancję, że przeciwnik nie może użyć tej samej pary walutowej. Osoba podająca typ jako druga ma za to możliwość ustosunkowania się do typu rywala oraz więcej czasu na przeprowadzenie analizy.

Mecz trwa dwie doby i na taki okres podaje się swój typ. Nie ma zleceń oczekujących, zleceń TP ani SL.

Wynik liczony jest zmianą procentową z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

W fazie pucharowej, aż do półfinału gra się mecz plus rewanż. W fazie tej nie ma remisów, a o zwycięstwie w dwumeczu decyduje korzystniejszy stosunek procentowy (sumujemy wynik 2 meczy). W przypadku remisu – grany jest 1 mecz dodatkowy, aż do skutku. 

System jest prosty i ciekawy, każdy może zobaczyć jak wyglądały rozgrywki w poprzedniej edycji:

typowanie 

rozliczenie wyników

Szczegóły dotyczące rozgrywek, puli nagród oraz fundatorów podane zostaną przed rozpoczęciem konkursu. Tak samo jak w poprzedniej edycji i tym razem zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się ze znanymi osobami polskiej sceny forex.

Zapisywać można się w komentarzach pod artykułem podając swój NICK z forum (jeżeli nie jesteś zarejestrowany na forum, prosimy najpierw to zrobić i dopiero podać nick, gdyż podawanie typów będzie jawne i będzie odbywało się przez forum).

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, także prosimy je zadawać w komentarzach. Dyskusja na temat zmian w regulaminie toczy się na forum w tym TEMACIE.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

59 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here