Naga MarketsVIII edycja rozgrywek Ligi Traderów zbliża się wielkimi krokami. Turniej rozpocznie się jeszcze we wrześniu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII edycji Ligi Traderów. Wystarczy podać w komentarzu swój nick z forum (na samym dole strony można zostawić komentarz bezpośrednio, bez konta na Facebooku). Na adres e-mail podany podczas wpisywania komentarza będą przychodziły powiadomienia np. o możliwości oddaniu typu w każdej kolejce.

Aktualna lista zapisanych zawodników

Tradycją konkursu jest, że zwycięzcę całego turnieju nagradzamy wykonaną ze szkła statuetką, na której wygrawerowane są m.in. daty konkursu oraz imię i nazwisko triumfatora.

logo XTB na czerwonym tleW VIII edycji konkursu, do rozliczania wyników meczy korzystać będziemy z platformy brokera XTB – xStation5. Głównym fundatorem nagród w VIII edycji Ligi Traderów jest X-Trade Brokers . Jak zwykle, nagrodzimy także finałową 16-stkę zawodników, którzy będą mogli wybrać kilka książek o tematyce traderskiej. W puli m.in:

Im wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej, tym więcej nagród i pierwszeństwo ich wyboru.

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, nie potrzeba także niczego pobierać ani instalować, nie jest potrzebne także konto na Facebooku. Wymagane jest jedynie posiadania konta na forum.comparic.pl, gdzie odbywa się podawanie swoich typów na kolejne mecze.

W VIII edycji planowane są 2 zmiany – po pierwsze system punktacji, tak aby był bardziej sprawiedliwy. Po drugie, dodanie większej ilości instrumentów. Zobacz szczegóły proponowanych zmian. Nadal można wyraził swoje zdanie w ANKIECIE. Poniżej dotychczasowe wyniki:

ankieta

Wszystko wskazuje na to, że proponowane zmiany przypadły Wam do gustu. Prawdopodobnie więc zmiany dotyczące punktacji wejdą w życie, a do popularnych par walutowych dodamy możliwość typowania np. indeksu DAX, ropy naftowej czy Bitcoina.

Sądząc po stanie zapisów, wszystko wskazuje na to, że format rozgrywek będzie porównywalny do poprzednich edycji. Około 100 osób zostanie podzielona na 6 osobowe grupy, z których awans uzyska 3 najlepszych zawodników w każdej grupie + część najlepszych zawodników z 4 miejsc. Podobnie będzie wyglądać 2 oraz 3 faza grupowa, a na końcu tradycyjnie faza pucharowa w systemie mecz i rewanż, w której przygrywający odpada z dalszej rywalizacji.

Start rozgrywek planowany jest na 21 lub 28 września – zapisane osoby (które podały adres e-mail) będą informowane o rozpoczęciu konkursu, a także na bieżąco o wynikach rozgrywek. Aby nie przeoczyć żadnego wpisu, zachęcamy do dodania sobie zakładki w przeglądarce, tak aby na górze strony mieć zawsze aktualne wpisy o Lidze Traderów. Tradycyjnie, po rozpoczęciu rywalizacji, w każdą sobotę oraz środę, pojawi się wpis z wynikami i rozpiską następnej kolejki. Wpisy zazwyczaj pojawiają się najpóźniej do godziny 10:00.

Niebawem podamy pełny regulamin VIII edycji oraz pełny schemat rozgrywek.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, prosimy zadawać je w komentarzu lub najlepiej na forum, gdzie toczy się DYSKUSJA o VIII edycji Ligi Traderów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Ligi Traderów. Wystarczy podać w komentarzu swój nick z forum (na samym dole strony można zostawić komentarz bezpośrednio, bez konta na Facebooku). Na adres e-mail podany podczas wpisywania komentarza będą przychodziły powiadomienia np. o możliwości oddaniu typu w każdej kolejce.

AKTUALNA LISTA ZAPISANYCH ZAWODNIKÓWConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here