Naga MarketsTrwa VIII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 84 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

logo XTB na czerwonym tleównym fundatorem nagród w VIII edycji Ligi Traderów jest X-Trade Brokers. Wyniki konkursu rozliczane są na platformie XTB – zobacz nagranie jak w 2 minuty założyć i skonfigurować xStation5.


Chcąc łatwo odnaleźć najnowszy wpis z wynikami, warto dodać sobie ZAKŁADKĘ (kliknij i zapisz zakładkę), która prowadzi do wyników wyszukiwania wpisów Ligi Traderów, na jej szczycie zawsze jest najnowszy wpis. Aby nie zapomnieć o typowaniu, polecamy zapisanie sobie alarmu w telefonie lub skorzystanie np. z programu ATNotes.

Aby śledzić wyniki ligowe na żywo polecamy zainstalowanie wskaźnika dla platform MT4 lub MT5 (instrukcja instalacji i obsługi)


Notowania par walutowych (źródło: platforma MT4 XTB)

Wyniki 1/2 finału:


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Faza pucharowa VIII edycji:

W fazie pucharowej niedozwolona jest zmiana wcześniej oddanego typu!!!

Mecz o 3 miejsce, grany jest na dotychczasowych zasadach czyli mecz + rewanż:

WIELKI FINAŁ VIII EDYCJI:

!!!  Mecz finałowy grany jest do 2 wygranych spotkań. Kto pierwszy odnotuje 2 wygrane mecze – wygrywa całe rozgrywki.

W wielkim finale, jak to często bywało, zmierzą się zawodnicy, którzy w fazach grupowych nie wyróżniali się ponadprzeciętną skutecznością i przez trzy fazy grupowe klasyfikowali się w środku rankingu. Są to jednak doświadczeni zawodnicy. Rexex to triumfator VI edycji – po raz pierwszy w historii jeden zawodnik zagra po raz drugi w finale. Xopina klasyfikuje się niewiele niżej w tabeli wszech czasów, to gracz numer 9 w V edycji oraz gracz numer 5 w poprzedniej VII edycji. W obecnej edycji gracze rywalizowali w II fazie grupowej w 2 kolejce, mecz wygrał Xopina (+0,36% vs -0,23%). Xopina może pochwalić się także lepszymi statystykami w obecnej edycji, wygrał 67% spotkań (Rexex 57%). Xopina zdobył także więcej punktów w fazach grupowych, typował jednak mniej agresywnie o czym świadczy skromniejszy wynik % łączny. Najważniejsza dla finału statystyka czyli % trafnie oddanych typów, także przemawia na korzyść Xopiny – 62% udanych typowań kontra 52% po stronie Rexexa. Doświadczenie gry w finale jest jednak po stronie Rexexa. Jak zwykle trudno więc wskazać zdecydowanego faworyta finału 🙂

Dostępne pary walutowe to kombinacja walut: EUR, GBP, CHF, USD, CAD, JPY, AUD, NZD + Złoto, Srebro, Ropa naftowa, DAX i BITCOIN. Korzystamy z notowań XTB z platformy MT4: tam Złoto to GOLDs+, srebro to SILVERs+, ropa to OILs+, DAX to DE.30+. Na MT4 nie ma notowań BITCOINA, są one dostępne na platformie xStation5 – instrument “BITCOIN crt”. Rozliczanie wyników: kolejka weekendowa (cena otwarcia tygodnia, a więc open świecy D1 z poniedziałku lub niedzieli oraz cena close świecy D1 z wtorku). Kolejka środowa (cena open świecy D1 z czwartku oraz cena close świecy D1 z piątku).

Od teraz do godziny 23:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

UWAGA – mecze trwają 2 doby. Wynik liczony jest jako otwarcie tygodnia (cena open świecy dziennej z poniedziałku lub niedzieli) oraz zamkniecie świecy dziennej z wtorku (typowanie w środę to świece D1 z czwartku i piątku). Notowania pochodzą od brokera XTB.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z oddaniem typów na forum – awaryjnie można podać je na adres lukasz.nowacki(małpa)comparic.pl – wtedy warto dodać także typ zapasowy, gdyż pierwszeństwo ma gracz typujący na forum. Masz jakiegokolwiek pytania, zauważyłeś jakiś błąd? – zostaw komentarz tutaj lub na forum – DYSKUSJA.

Mecz o 3 miejsce

WIELKI FINAŁ

Wszystkim zawodnikom życzymy udanej zabawy oraz powodzenia w turnieju. Niech zwycięży najlepszy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here