Naga MarketsTrwa VIII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 84 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

logo XTB na czerwonym tleównym fundatorem nagród w VIII edycji Ligi Traderów jest X-Trade Brokers. Wyniki konkursu rozliczane są na platformie XTB – zobacz nagranie jak w 2 minuty założyć i skonfigurować xStation5.


Chcąc łatwo odnaleźć najnowszy wpis z wynikami, warto dodać sobie ZAKŁADKĘ (kliknij i zapisz zakładkę), która prowadzi do wyników wyszukiwania wpisów Ligi Traderów, na jej szczycie zawsze jest najnowszy wpis. Aby nie zapomnieć o typowaniu, polecamy zapisanie sobie alarmu w telefonie lub skorzystanie np. z programu ATNotes.

Aby śledzić wyniki ligowe na żywo polecamy zainstalowanie wskaźnika dla platform MT4 lub MT5 (instrukcja instalacji i obsługi)


Notowania par walutowych (źródło: platforma MT4 XTB)

Wyniki 1/4 finału:

W fazie pucharowej obowiązuje schemat: mecz + rewanż. Nie ma punktów, a wynik % dwumeczu jest sumowany. Zawodnik z lepszym łącznym wynikiem awansuje dalej, przegrywający odpada. Walkower (brak typu, zły typ, spóźnienie) – liczymy jako -3%.

Dotychczasowa klasyfikacja:


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Faza pucharowa VIII edycji:

W fazie pucharowej niedozwolona jest zmiana wcześniej oddanego typu!!!

1/2 finału – mecz numer 1 – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 23:00 czasu polskiego:

Dostępne pary walutowe to kombinacja walut: EUR, GBP, CHF, USD, CAD, JPY, AUD, NZD + Złoto, Srebro, Ropa naftowa, DAX i BITCOIN. Korzystamy z notowań XTB z platformy MT4: tam Złoto to GOLDs+, srebro to SILVERs+, ropa to OILs+, DAX to DE.30+. Na MT4 nie ma notowań BITCOINA, są one dostępne na platformie xStation5 – instrument “BITCOIN crt”. Rozliczanie wyników: kolejka weekendowa (cena otwarcia tygodnia, a więc open świecy D1 z poniedziałku lub niedzieli oraz cena close świecy D1 z wtorku). Kolejka środowa (cena open świecy D1 z czwartku oraz cena close świecy D1 z piątku).

Od teraz do godziny 23:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

UWAGA – mecze trwają 2 doby. Wynik liczony jest jako otwarcie tygodnia (cena open świecy dziennej z poniedziałku lub niedzieli) oraz zamkniecie świecy dziennej z wtorku (typowanie w środę to świece D1 z czwartku i piątku). Notowania pochodzą od brokera XTB.

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z oddaniem typów na forum – awaryjnie można podać je na adres lukasz.nowacki(małpa)comparic.pl – wtedy warto dodać także typ zapasowy, gdyż pierwszeństwo ma gracz typujący na forum. Masz jakiegokolwiek pytania, zauważyłeś jakiś błąd? – zostaw komentarz tutaj lub na forum – DYSKUSJA.

Faza pucharowa 1/2 finału

Wszystkim zawodnikom życzymy udanej zabawy oraz powodzenia w turnieju. Niech zwycięży najlepszy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here