Naga MarketsTrwa VII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 102 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Chcąc łatwo odnaleźć najnowszy wpis z wynikami, warto dodać sobie ZAKŁADKĘ (kliknij i zapisz zakładkę), która prowadzi do wyników wyszukiwania wpisów Ligi Traderów, na jej szczycie zawsze jest najnowszy wpis.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Wyniki 5 kolejki:* Punktacja została opisana w REGULAMINIE.


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Tabele po zakończeniu II fazy grupowej (awans uzyskało 3 najlepszych zawodników z każdej grupy + 6 najlepszych z 3 miejsc)


Ranking zawodników z 4 miejsc:

Zgodnie z regulaminem i schematem organizacyjnym rozgrywek, zawodnicy którzy awansowali do III fazy, zostali sklasyfikowani w rankingu, zgodnie z uzyskanymi wynikami w I i II fazie oraz posegregowani w grupy III fazy wg poniższego schematu:

Ranking po II fazie: (na końcu awans bądź spadek względem poprzedniego rankingu)

Aktualne tabele w III fazie rozgrywek:

Awans do fazy pucharowej uzyska 3 najlepszych zawodników z każdej grupy oraz 1 z najlepszym bilansem z 4 miejsc.

1 kolejka spotkań – czas na oddanie swojego typu mija w niedzielę o godzinie 23:00 czasu polskiego:

Pełen kalendarz spotkań na III fazę grupową można pobrać tu – Harmonogram III faza

Od teraz do niedzieli do godziny 23:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

Grupy A,B,C,D,E


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VII edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here