Naga MarketsTrwa VII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 102 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Chcąc łatwo odnaleźć najnowszy wpis z wynikami, warto dodać sobie ZAKŁADKĘ (kliknij i zapisz zakładkę), która prowadzi do wyników wyszukiwania wpisów Ligi Traderów, na jej szczycie zawsze jest najnowszy wpis.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Wyniki 5 kolejki:


* Punktacja została opisana w REGULAMINIE.


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Tabele po zakończeniu I fazy grupowej (awans uzyskało 2 najlepszych zawodników z każdej grupy + 14 najlepszych z 3 miejsc)Ranking zawodników z 3 miejsc:

Zgodnie z regulaminem i schematem organizacyjnym rozgrywek, zawodnicy którzy awansowali do II fazy, zostali sklasyfikowani w rankingu, zgodnie z uzyskanymi wynikami w I fazie oraz posegregowani w grupy II fazy wg poniższego schematu (zawodnik numer 1 w rankingu trafia do grupy z zawodnikami numer 16,17,32,33 oraz 48 z rankingu):

Ranking po I fazie:

Aktualne tabele w II fazie rozgrywek:


Awans do III fazy grupowej uzyska 3 najlepszych zawodników z każdej grupy oraz 6 z najlepszym bilansem z 4 miejsc.

1 kolejka spotkań – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 23:00 czasu polskiego:

Pełen kalendarz spotkań na II fazę grupową można pobrać tu – harmonogram II faza

Od teraz do godziny 23:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

Grupy A,B,C,D

Grupy E,F,G,H


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VII edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here