Naga MarketsTrwa VII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 102 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki 1 kolejki:


* Punktacja została opisana w REGULAMINIE.


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Aktualne tabele:

Z każdej grupy awans uzyska 2 najlepszych zawodników + 14 najlepszych, którzy zajęli 3 miejsca w swoich grupach.

2 kolejka spotkań – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 23:00 czasu polskiego:


Pełen kalendarz spotkań na I fazę grupową można pobrać tu – Harmonogram I faza

Od teraz do godziny 23:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

Grupy A,B,C,D

Grupy E,F,G,H

Grupy I,J,K,L

Grupy M,N,O,P,R


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VII edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – decyzja RPP i sesja bez Niemiec
Następny artykułAlgorytmy manipulują kursami kryptowalut na szeroką skalę
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

4 KOMENTARZE

  1. Polecam jakieś przypomnienia najlepiej w telefonie, bo zwłaszcza w środy łatwo przeoczyć. Nasze e-mailowe powiadomienie powinno już działać sprawnie, gdyby w sobotę maksymalnie do 11:00 nic nie przyszło (warto sprawdzić też SPAM) – proszę dać znać w komentarzu lub na forum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here