Naga MarketsTrwa VII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 102 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Chcąc łatwo odnaleźć najnowszy wpis z wynikami, warto dodać sobie ZAKŁADKĘ (kliknij i zapisz zakładkę), która prowadzi do wyników wyszukiwania wpisów Ligi Traderów, na jej szczycie zawsze jest najnowszy wpis.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Wyniki 5 kolejki:


* Punktacja została opisana w REGULAMINIE.


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Tabele po zakończeniu III fazy grupowej:

Awans do fazy pucharowej uzyskało po 3 najlepszych zawodników z każdej grupy + 1 najlepszy z 4 miejsc. Zgodnie z regulaminem, po każdej fazie grupowej zawodnicy są klasyfikowani w rankingu, w którym większą wagę przykłada się do ostatniej fazy (punkty mnoży się razy 3). W przypadku równej ilości punktów, decyduje lepszy wynik w ostatniej fazie. Ranking po 3 fazach grupowych:

Zgodnie z regulaminem i poniższym schematem, na podstawie rankingu tworzone są pary 1/8 finału:

Schemat fazy pucharowej:

W fazie pucharowej rozgrywany jest mecz + rewanż, a wynik obu spotkań jest sumowany.
Mecz numer 1 – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 23:00 czasu polskiego:

Od teraz do godziny 23:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek.

Faza pucharowa 1/8 finału – mecz 1


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VII edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTen Square Games raportuje rekordowe wyniki w historii spółki
Następny artykułZa nami najgorszy dzień na rynku od 2015 roku
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here