Naga MarketsTrwa VII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 102 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

1/2 finału – wyniki:

Schemat fazy pucharowej:

Czas na wielki finał VII edycji:

W finale zmierzą się dotychczas niesklasyfikowani zawodnicy w rankingu, co oznacza, że po raz pierwszy w historii turnieju dotarli do pucharowej 16-stki. W obecnej edycji nie spotkali się jeszcze ze sobą. Marcin82 oddał dwa mecze walkowerem, wygrał 68% spotkań, a 74% jego typowań okazało się zyskowne. W trzech fazach grupowych zdobył 25 punktów, a suma wyników wszystkich spotkań to +5,61%. Wozetka typował 21 razy, aż 86% meczy wygrał, ponosząc w całym konkursie zaledwie 1 porażkę oraz 2 remisy. 67% jego typów okazało się zyskowne. W fazach grupowych zdobył aż 37 punktów, co sklasyfikowało go na szczycie rankingu grupowego. Jest to także jeden z najlepszych wyników w historii turnieju. Jak zwykle trudno więc wskazać zdecydowanego faworyta.

Mecz finałowy grany jest do 2 wygranych spotkań. Kto pierwszy odnotuje 2 wygrane mecze – wygrywa całe rozgrywki.

Mecz o 3 miejsce, grany jest na dotychczasowych zasadach czyli mecz + rewanż:

Od teraz do godziny 23:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek.

WIELKI FINAŁ – mecz 1

Spotkanie o 3 miejsce – mecz 1


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VII edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułJak obecnie nie kupować srebra?
Następny artykułAmerykańskie CFTC chce poznać ethereum
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here