Naga MarketsTrwa VI edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 96 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Te artykuły również Cię zainteresują
* AUD/NZD – zgodnie z regulaminem wynik zaokrągla się do 2 miejsca po przecinku, a rezultat 0,00 liczony jest na korzyść zawodnika oddającego taki typ.

Wyniki 5 kolejki:

* Punktacja została opisana w REGULAMINIE.


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Tabele po zakończeniu I fazy grupowej:

Zgodnie z regulaminem, zawodnicy awansujący do kolejnej fazy zostali sklasyfikowani w rankingu i podzieleni na grupy wg poniższego schematu:

Aktualne tabele II fazy rozgrywek:

Z każdej grupy awans uzyskają zawodnicy z miejsc od 1 do 3 oraz 6 najlepszych zawodników z 4 miejsc. Zostaną oni posegregowani w rankingu i podzieleni na grupy w kolejnej fazie rozgrywek.

1 kolejka spotkań – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 22:00 czasu polskiego:

Pełen kalendarz spotkań na II fazę grupową można pobrać tu – harmonogram LIGA – automat

Od teraz do godziny 22:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

Grupy A,B,C,D

Grupy E,F,G,H


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VI edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here