Naga MarketsTrwa VI edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 96 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Z powodu problemów technicznych podsumowanie poprzedniej, 3 kolejki zostało umieszczone na forum. Informowaliśmy o tym dwukrotnie wysyłając powiadomienia na e-mail. Za utrudnienie przepraszamy. *** Jeżeli chcesz zmienić adres e-mail na jaki mamy wysyłać powiadomienia o rozgrywkach, daj znać w komentarzu.

Rozliczenie 4 kolejki spotkań:

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Wyniki 4 kolejki:

* Punktacja została opisana w REGULAMINIE.


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Aktualne tabele: (na zielono gracze z zapewnionym awansem do kolejnej fazy, na żółto gracze, którym do awansu wystarcza nie oddanie meczu walkowerem)

Gratulujemy awansu 25 zawodnikom. Kolejne 23 miejsce czekają na najlepszych w II fazie rozgrywek. Z każdej grupy awans uzyska 3 najlepszych zawodników. Zostaną oni posegregowani w rankingu i podzieleni na grupy w kolejnej fazie rozgrywek. Ranking po 4 kolejkach (uwzględniający graczy z żółtych pól z tabel):

5 kolejka spotkań – czas na oddanie swojego typu mija w niedzielę o godzinie 22:00 czasu polskiego:

Pełen kalendarz spotkań na I fazę grupową można pobrać tu – harmonogram I faza

Od teraz do niedzieli do godziny 22:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

Grupy A,B,C,D

Grupy E,F,G,H

Grupy I,J,K,L

Grupy M,N,O,P


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VI edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje dla początkujących. Sygnał sprzedaży na NZD/SGD
Następny artykułStrategia EMA Rainbow – podsumowanie testów
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here