Naga MarketsVI edycja rozgrywek Ligi Traderów zbliża się wielkimi krokami. Zapisy trwają do piątku 22 września. Obecnie prezentujemy nagrody jakie można zdobyć w tej edycji.

Aby zapisać się do rywalizacji wystarczy zostawić komentarz pod artykułem podając w nim swój nick z forum (na wskazany w komentarzu adres e-mail będą wysyłane przypomnienia o typowaniu w konkursie)

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednym z fundatorów nagród w VI edycji Ligi Traderów jest firma ADMIRAL MARKETS

Ufundowane nagrody to 5 książek “Analiza Techniczna Rynków Finansowych” John’a Murphy’ego

   

 

 

“Analiza techniczna rynków finansowych” nie bez przyczyny nazywana jest biblią analizy technicznej. To pozycja tak kompleksowa i uniwersalna, że bez niej trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie na rynkach finansowych. John J. Murphy dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu i pracy w renomowanych instytucjach finansowych zabiera czytelnika w ekscytującą podróż po świecie analizy technicznej – podróż, do której jest znakomicie przygotowany i w której okazuje się doskonałym przewodnikiem. Zarówno język, jak i sposób prezentowania treści zachęcają do wzięcia udziału w wędrówce, niezależnie od stopnia zaawansowania i doświadczenia rynkowego.

Książka Johna J. Murphy’ego kładzie solidny fundament pod rozbudowę posiadanego przez inwestora warsztatu analitycznego. W sposób przystępny i zrozumiały przedstawiono w niej najważniejsze zagadnienia analizy technicznej, takie jak: teoria Dowa, konstrukcja wykresów czy rozpoznawanie trendów oraz formacji zapowiadających ich kontynuację bądź odwrócenie. W publikacji nie zabrakło również opisu istoty wolumenu, wskaźników analizy technicznej, m.in. średnich ruchomych i oscylatorów, a także japońskich technik analizy wykresów. Kolejne rozdziały poświęcone zostały teorii fal Elliotta, metodom zarządzania kapitałem czy analizie międzyrynkowej. Tak szerokie ujęcie tematu przez autora gwarantuje, że każdy z inwestorów znajdzie w tej pozycji narzędzia, które będzie w stanie wykorzystać do budowy własnych systemów transakcyjnych.

Wszystko to sprawia, że “Analiza techniczna rynków finansowych” jest pozycją obowiązkową w biblioteczce każdego inwestora i bestsellerem na skalę światową. To praktyczna wiedza w najlepszym wydaniu.

W puli nagród, która nadal się powiększa, znajdują się także:

5 szkoleń wideo “Spekulacje na spadkach” o wartości 970 zł

Intensywne szkolenie wideo, 3 moduły praktycznej nauki oraz nagranie bonusowe. Poznaj 3 fazy bessy i zidentyfikuj punkt, w którym zaczynają się spadki.

  • MODUŁ 1: ANALIZA I ZACHOWANIE RYNKÓW AKCJI I INDEKSÓW PODCZAS POPRZEDNICH KRACHÓW.
  • MODUŁ 2: SCHEMATY ZAJMOWANIA POZYCJI NA SPADKI, DOŁĄCZANIA DO TRENDU SPADKOWEGO I POWIĘKSZANIA POZYCJI.
  • MODUŁ 3: PRAKTYCZNE SKŁADANIE ZLECEŃ NA ROŻNYCH RYNKACH I NA RÓŻNYCH INSTRUMENTACH.

4 W książce “Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu”, autor i dobrze znany wykładowca prowadzący szkolenia na temat inwestowania, Robert Miner, umiejętnie przedstawia każdy aspekt praktycznego planu inwestycyjnego – od otwarcia do zamknięcia pozycji – który opracował w czasie swojej błyskotliwej ponad dwudziestoletniej kariery. W rezultacie powstała kompletna metoda inwestowania, która pozwala na przeprowadzanie niezawodnych inwestycji na różnych rynkach oraz w różnych przedziałach czasowych.

Dzięki tej książce, która stanowi przewodnik, szybko można nauczyć się, jak rozpoznawać okazje do zainwestowania z wysokim prawdopodobieństwem sukcesu, wyznaczać dokładna cenę otwarcia pozycji i cenę zlecenia obronnego stop-loss oraz zarządzać pozycją do momentu jej zamknięcia. Przedstawia, w jaki sposób cztery kluczowe czynniki, do których należy momentum w podwójnych przedziałach czasowych, formacja, cena i punkt czasowy, mogą umożliwić osiągnięcie zysków z inwestycji.

3 Dołączona do książki płyta CD jest dopełnieniem kompleksowego pakietu edukacyjnego. Nie stanowi ona dokładnej powtórki materiału zawartego w książce, lecz pełni rolę dodatkowego narzędzia przedstawiającego więcej przykładów. Dzięki niej zobaczysz, jak w praktyce wygląda stosowanie strategii o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu, dzień po dniu i słupek po słupku dla różnych rynków oraz dla różnych przedziałów czasowych.

Zobacz pełen REGULAMIN konkursu. Zapraszamy także do wątku na forum poświęconemu dyskusji na temat VI edycji Ligi Traderów.

Aby dołączyć do rywalizacji wystarczy zostawić komentarz pod artykułem podając w nim swój nick z forum.

statuetka liga
Zwycięzca VI edycji otrzyma także wykonaną ze szkła statuetkę z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here