Naga MarketsTrwa VI edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 96 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Te artykuły również Cię zainteresują
Wyniki 5 kolejki:


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Tabele końcowe II fazy rozgrywek:

Gratulujemy zawodnikom, którzy awansowali do III, ostatniej fazy grupowej. Życzymy udanych typowań. Serdecznie dziękujemy pozostałym graczom, którzy nie zdołali awansować. Wstępnie zapraszam na rewanż podczas kolejnej, już VII edycji Ligi Traderów.

Z każdej grupy awans uzyskali zawodnicy z miejsc od 1 do 3 oraz 6 najlepszych zawodników z 4 miejsc. Ranking zawodników z 4 miejsc:

Zgodnie z regulaminem, zawodnicy awansujący do kolejnej fazy zostali sklasyfikowani w rankingu i podzieleni na grupy wg poniższego schematu. Punkty z 2 fazy liczy się podwójnie, w przypadku równego wyniku decyduje lepszy wynik z II fazy (jeżeli ilość punktów jest równa, decyduje wynik % z drugiej fazy). Na końcu (strzałki ▼▲) oznaczają awans lub spadek względem miejsca w rankingu po I fazie.

Tabele III fazy rozgrywek:

Z każdej grupy awans uzyskają zawodnicy z miejsc od 1 do 3 oraz 1 najlepszy zawodnik z 4 miejsc. Zostaną oni posegregowani w rankingu i podzieleni na grupy w kolejnej fazie rozgrywek.

1 kolejka spotkań – czas na oddanie swojego typu mija w niedzielę o godzinie 22:00 czasu polskiego:

Pełen kalendarz spotkań na III fazę grupową można pobrać tu – Harmonogram III faza

Od teraz do niedzieli do godziny 22:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

Grupy A,B,C,D,E


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VI edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

 1. Jednak z powodu jednego spóźnienia odpadłem z dalszej rywalizacji, no nic szkoda.
  Myślę, że przed następną edycją dobrze byłoby przeprowadzić dyskusję na poniższy punkt regulaminu, a mianowicie
  “…7.
  Brak podania typu, spóźnienie lub podanie błędnego typu skutkuje uznaniem meczu jako walkower. Walkower to -1 punkt oraz wynik -3%. Rywal osoby oddającej mecz walkowerem, ma zaliczony wynik jaki uzyskał swoim typem…”

  Co do sytuacji z -1pkt mógłbym się zgodzić o tyle -3% powoduje zakończenie gry (gdyby nie -3% spokojnie awansowałbym do dalszej fazy)

  No cóż nic nie pozostaje jak złożyć gratulacje pozostałym uczestnikom i życzyć zaciętych pojedynków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here