Naga MarketsVI edycja rozgrywek Ligi Traderów zbliża się wielkimi krokami. Zapisy trwają do piątku 22 września.

Aby zapisać się do rywalizacji wystarczy zostawić komentarz pod artykułem podając w nim swój nick z forum (na wskazany w komentarzu adres e-mail będą wysyłane przypomnienia o typowaniu w konkursie). Zobacz także: opis turnieju i regulamin VI edycji.

Pula nagród VI edycji Ligi Traderów:

Za ufundowane nagrody dziękujemy sponsorom VI edycji Ligi Traderów:

Zobacz pełen REGULAMIN konkursu. Zapraszamy także do wątku na forum poświęconemu dyskusji na temat VI edycji Ligi Traderów.

Jak co roku, nagrody zostaną podzielone wśród zawodników z fazy pucharowej czyli najlepszej 16-stki. Im wyższe miejsce tym więcej nagród oraz pierwszeństwo ich wyboru.

Nowością w VI edycji będzie tworzenie rankingu zawodników po każdej fazie grupowej. W najbliższą sobotę zostanie przeprowadzone losowanie grup, w którym najlepsi gracze poprzednich edycji wg rankingu wszech czasów zostaną rozstawieni, w taki sposób aby nie trafić na siebie w pierwszej fazie. Ranking punktuje miejsca od 1 do 16, w każdej edycji turnieju. Aktualny ranking wszech czasów można zobaczyć tutaj.

Po I fazie grupowej zawodnicy, którzy uzyskali awans do kolejnego etapu zostaną sklasyfikowani na podstawie uzyskanych punktów. W ten sposób dokona się podział na grupy w II fazie.

Po zakończeniu II fazy grupowej, zawodnikom którzy awansowali zostaną policzone punkty w następujący sposób: punkty z I fazy x1 + punkty z II fazy x2. Taka formuła uwzględni całość zmagań oraz aktualną formę. Zgodnie z tak utworzonym rankingiem, zawodników podzielimy na grupy w III fazie.

Po zakończeniu III fazy grupowej, 16 najlepszych zawodników awansujących do fazy pucharowej, zostanie także sklasyfikowanych w rankingu wg zasady: punkty z I fazy x1 + punkty z II fazy x2 + punkty z III fazy x3. W fazie pucharowej, w 1/8 finału zawodnik numer 1 z rankingu trafi na zawodnika numer 16, gracz numer 2 na 15, 3 na 14 itd. W VI edycji przeprowadzone zostanie więc tylko 1 losowanie, na samym początku turnieju.

Nie znamy jeszcze ostatecznej liczby zawodników VI edycji. Szacujemy, że w I fazie grupowej zawodnicy zostaną podzielni na 12-15 grup 6 osobowych. W każdej fazie grupy będą liczyć po 6 zawodników. W zależności od ostatecznej liczby graczy, średnio z każdej grupy i w każdej fazie turnieju, awansuje 3-4 zawodników. Szczegóły poznamy w sobotni poranek, kiedy wynik losowania zostanie opublikowany na stronie głównej portalu, wtedy też rozpoczną się zmagania w VI edycji konkursu. Czas na pierwsze typowanie minie w niedzielę o 22:00 naszego czasu. 

Aktualna lista zapisanych zawodników uwzględniająca punkty z rankingu wszech czasów. (stan na piątek 22.09 godzina 10:45). Kolor żółty – zwycięzcy poprzednich turniejów. 3 zawodników nie podało adresu e-mail: Hzur, Kecaj i Raku (nie jest on wymagany ale wysyłamy na niego powiadomienia o typowaniu). W przypadku jakichkolwiek błędów lub pominięcia kogoś – proszę o kontakt poprzez pozostawienie komentarza.

Aby dołączyć do rywalizacji wystarczy zostawić komentarz pod artykułem podając w nim swój nick z forum.

statuetka liga
Zwycięzca VI edycji otrzyma także wykonaną ze szkła statuetkę z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here