Naga MarketsTrwa VI edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 96 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Wyniki 5 kolejki:


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Tabele po zakończeniu III fazy grupowej:

Z każdej grupy awans uzyskali zawodnicy z miejsc od 1 do 3 oraz 1 najlepszy zawodnik z 4 miejsc. Zgodnie z regulaminem zostali oni posegregowani w rankingu uwzględniający punkty zdobyte we wszystkich trzech fazach grupowych:

Liczby i strzałki ▲▼ na końcu pokazują zmianę miejsca w rankingu względem poprzedniego notowania. Gratuluję najlepszej 16-stce awansu, znalezienie się w tej fazie rozgrywek gwarantuje otrzymanie nagród oraz punktów do tzw. rankingu wszech czasów. Dziękuję graczom sklasyfikowanym na miejscach od 17 do 30. Dotarcie do ostatniej fazy grupowej oznacza pokonanie niemal 70% startujących zawodników. Jeszcze raz dziękuję za udział i podjętą walkę.

Faza pucharowa VI edycji Ligi Traderów:

W fazie pucharowej gramy systemem mecz+rewanż (każdy trwa 2 doby tak jak dotychczas). Nie ma remisów ani punktów – liczy się tylko wynik procentowy, który jest sumowany po 2 meczach – gracz z lepszym wynikiem przechodzi dalej. Inaczej rozgrywana jest walka finałowa, gdzie gramy do 2 wygranych meczów.

1/8 finału, mecz numer 1 – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 22:00 czasu polskiego – TYPOWANIE NA FORUM


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VI edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here