Naga MarketsTrwa VI edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 96 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Wyniki 1 meczu 1/8 finału:

Faza pucharowa VI edycji Ligi Traderów:

W fazie pucharowej gramy systemem mecz+rewanż (każdy trwa 2 doby tak jak dotychczas). Nie ma remisów ani punktów – liczy się tylko wynik procentowy, który jest sumowany po 2 meczach – gracz z lepszym wynikiem przechodzi dalej. Inaczej rozgrywana jest walka finałowa, gdzie gramy do 2 wygranych meczów.

1/8 finału, mecz numer 2 – czas na oddanie swojego typu mija w niedzielę o godzinie 22:00 czasu polskiego – TYPOWANIE NA FORUM


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VI edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje dla początkujących. Sygnał kupna na złocie
Następny artykułWeekendowy przegląd rynków – EURUSD, AUDUSD, GBPUSD, USDCAD, USDJPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here