Alfa Forex

Trwa VI edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 96 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Wyniki 1/8 finału:

Miejsca od 9 do 16 na podstawie łącznego wyniku uzyskanego w 1/8 finału, w przypadku równego wyniku decydował ranking po trzech fazach grupowych. Miejsca od 9-16 są punktowane do rankingu wszech czasów oraz nagradzane. Drogą e-mailową odezwiemy się w sprawie wyboru nagród, niezwłocznie po zakończeniu rozgrywek.

Faza pucharowa VI edycji Ligi Traderów:

W fazie pucharowej gramy systemem mecz+rewanż (każdy trwa 2 doby tak jak dotychczas). Nie ma remisów ani punktów – liczy się tylko wynik procentowy, który jest sumowany po 2 meczach – gracz z lepszym wynikiem przechodzi dalej. Inaczej rozgrywana jest walka finałowa, gdzie gramy do 2 wygranych meczów.

1/4 finału, mecz numer 1 – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 22:00 czasu polskiego – TYPOWANIE NA FORUM


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Fundatorami nagród w VI edycji Ligi Traderów są:

STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here