Naga MarketsTrwa V edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 90 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

walutyWyniki 1 kolejki:

1 2


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.Aktualne tabele:

tabeleZ każdej grupy awans uzyska 3 najlepszych zawodników oraz 1 najlepszych spośród tych, którzy zajęli 4 miejsca w swoich grupach. 16 zawodników utworzy ranking – najlepszy spotka się z najsłabszym w 1/8 finału, 2 z 15, 3 z 14 itd.

2 kolejka spotkań – czas na oddanie swojego typu mija w niedzielę o godzinie 22:00:

2-kolejkaPełen kalendarz spotkań na III fazę grupową można pobrać tu – rozpiska-3-faza

Od teraz do niedzieli do godziny 22:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek. Schemat podawania typów to GRUPA + TYP np. “Grupa D EUR/USD K”

Grupy A,B,C,D,E


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Sponsorami V edycji Ligi Traderów są:

fundatorzyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Przysyłamy do samego końca konkursu ale widzę, że jakiś problem chyba z pocztą był przy tej kolejce, bo do kilku osób nie dotarło.
    Od następnej kolejki powinno być już OK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here