Naga MarketsTrwa V edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 90 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

walutyWyniki 5 kolejki:

1 2


UWAGA – Zachęcam do sprawdzenia przynajmniej swojego wyniku lub nawet swojej grupy. Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie “Dyskusja o Lidze Traderów“.


Tabele po zakończeniu III fazy grupowej:

tabeleZ każdej grupy awans uzyskało 3 najlepszych zawodników oraz 1 najlepszy spośród tych, którzy zajęli 4 miejsca w swoich grupach (Souti, grupa B).

schemat-rozgrywek-vZgodnie z regulaminem, oraz schematem rozgrywek, po zakończeniu ostatniej fazy grupowej, zawodnicy zostaną sklasyfikowani w rankingu, a następnie dobrani w pary 1/8 finału wg kolejności tzn. 1 z 16, 2 z 15 itd. Poniżej ranking po III fazie grupowej:

rankingPary 1/8 finału:

szesnastkaW fazie pucharowej (z wyjątkiem finału) gramy mecz + rewanż (oba trwające 2 doby) – zwycięzcą pary jest zawodnik, który uzyska lepszy wynik łączny w obu spotkaniach.

1/8 finału mecz nr 1 – czas na oddanie swojego typu mija dzisiaj o godzinie 22:00:

paryOd teraz do godziny 22:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek.

1/8 finału mecz nr 1


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Sponsorami V edycji Ligi Traderów są:

fundatorzyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here