Naga MarketsTrwa V edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 90 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)walutyWyniki 1/2 finału:

wyniki


UWAGA – Ewentualne błędy, pytania lub uwagi zgłaszajcie jak najszybciej poprzez komentarz pod artykułem lub na forum w temacie „Dyskusja o Lidze Traderów„.


Faza pucharowa:

szesnastkaW fazie pucharowej (z wyjątkiem finału) gramy mecz + rewanż (oba trwające 2 doby) – zwycięzcą pary jest zawodnik, który uzyska lepszy wynik łączny w obu spotkaniach.

1/2 finału mecz rewanżowy – czas na oddanie swojego typu mija w niedzielę o godzinie 22:00:

invest

polfinalOd teraz do niedzieli do godziny 22:00 można oddawać swoje typy na forum, w odpowiednich tematach. Przed podaniem typu sprawdź czy Twój rywal z pary nie uczynił tego wcześniej – możesz użyć tej samej pary walutowej co on, ale musi mieć ona przeciwny kierunek.

1/2 finału – rewanż


UWAGA – po każdym opublikowaniu wyników wysyłane jest przypomnienie o oddaniu swojego typu na adres e-mail podane przy zapisywaniu się do konkursu. Jeżeli nie dociera do Ciebie taki e-mail lub chciałbyś zmienić adres czy dodać dodatkowy – proszę o kontakt: lukasz.nowacki@comparic.pl


Sponsorami V edycji Ligi Traderów są:

fundatorzyJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here