Naga Markets 

ZASADY

NAGRODY oraz konkurs typerów

Losowanie i kalendarz spotkań

Proszę zawsze zapoznać się z dostępnymi parami walutowymi, których lista znajduje się w 1 poście w temacie z podawaniem typów, a także w rozpisce kolejki podawanej na portalu.

Proszę także sprawdzić po oddaniu typu czy został on opublikowany. Opublikowanie postu z typem gwarantuje, że zostanie on uznany, nawet jeżeli następny zawodnik omyłkowo pominie kopiowanie poprzedniego postu.

Proszę także o oddawanie typów w terminie tzn. kolejka weekendowa – niedziela do godziny 22:00, kolejka środowa – do środy do godziny 23:30.

3 kolejka plan:

Wpisywać typy można do niedzieli do godzinny 22:00 – – – PODAWANIE TYPÓW TUTAJ

Od tej chwili można zamieszczać swoje typy. Do dyspozycji waluty z WYKRESÓW ONLINE (z wyłączeniem CHF): AUD/CAD, AUD/JPY, AUD/USD, CAD/JPY, EUR/AUD, EUR/CAD, EUR/GBP, EUR/JPY, EUR/USD, GBP/AUD, GBP/CAD, GBP/JPY, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY

Przed wpisaniem typu sprawdź czy Twój przeciwnik nie podał typu wcześniej. Osoba podająca typ jako druga nie może użyć tej samej pary walutowej co przeciwnik.

Prosimy kopiować całą zawartość ostatniego posta na forum (rozpiska kolejki) zgodnie z tym co zostało pokazane w nagraniu z LOSOWANIAConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here